Vario gaminiai puošia, saugo ir veikia mūsų sveikatą, o netinkami papuošalai, priešingai gali sukelti rimtų negalavimų, jeigu esate labai jautri sidabrinių ir vario papuošalams puoškites tik jums tinkamų metalų dirbiniais, rinkites žiedus su akmenimis arba su tarpeliais per sujungimą.
Ant kokio piršto nešioti sidabrinį žiedą?
Didelę reikšmę turi ant kurio piršto nešiojate žiedą, jis gali slopinti arba aktyvinti tam tikro meridiano darbą. Rankos mažytis pirštas atsakingas už širdies ir plonojo žarnyno darbą, bevardis pirštas – harmoninę sistemą, dydisis – kraujotaką ir lytinę sistemą, rodomasis – storojo žarnyno darbą, nykštis – plaučius.
Kokia vario metalo gydomoji galia ?
Juvelyrikos aistruolių vario metalas nelabai domina, tačiau energetiniu požiūriu jis turi gydomųjų savybių: teikia gyvybingumo ir energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą, padeda slopinti konfliktus, išvengti nervingų stresų, mažina kraujospūdį, o ant kūno liekančios žymės nuo varinių papuošalų perspėja apie negalavimus jūsų organizme. Variniai papuošalai gali padėti pasipriešinti infekcijoms ir sustabdyti epidemijas. Mūsų protevių, senuolių iš vario gaminiai, įvairūs papuošalai buvo mėgstami ir populiarus. Vyriški variniai papuošalai – platūs žiedai, diržo sagtys, sagės. Moteriški vario gaminiai – žiedai, apyrankės, galvos papuošalai, sagės. Neretai moteriški žiedai inkrustuojami brangakmeniais.
Sidabriniai žiedai su akute
Sidabro metalas yra minkštesnis, negu aukso metalas, todėl lengvai pasiduoda kalimui, sidabriniai žiedai žavi savo įvairiomis formomis, dizainu inkrustuojami su akute. Sidabriniai žiedai su akmenim gali būti puošnūs ir turėti tam tikrą prasmę, nes daugelis akmenų pasižymi skirtingom savybėm, manoma kad sidabrinis žiedas su cirkoniu gerina miegą, padeda surasti dvasinę ramybę. Norėdami išsirinkti tinkamiausią variantą, kreipkites pas parduotuvės konsultantes, jums padės išsirinkti žiedo dydį, patars apie skirtingų akmenų prasmę ir dizainą.