Home > Mamai ir vaikui > Dušas – geriau nei vonia auginantiems vaikus

Dušas – geriau nei vonia auginantiems vaikus

Komfortabilus bei stilingas vonios kambario suprojektavimas reikalauja laiko bei žinių. Svarbu įvertinti ne tik bendrą visumą, tačiau ir kiekvieną detalę atskirai, kadangi jų komponavimas galiausiai ir nulemia rezultatą. Daug dėmesio vonios patalpos formavimui skiria mamos, kurios iškart įvertina – ar bus patogu prausti vaiką, vėliau jį palikti maudytis vieną. O jeigu dar reikia sukomponuoti mažą erdvę – tokiu atveju gelbsti tik nestandartinės dušo kabinos, kurios tinka patalpoje ir tuo pačiu kuriamos taip, kad mėgavimasis vandens procedūromis būtų kuo patogesnis.

Pirmiausia reikia įvertinti nestandartines dušo kabinas, kadangi jos montuojamos tiek nedidelės kvadratūros, tiek nestandartinius lubų nuolydžius turinčiuose vonios kambariuose. Suprantama, kad auginant vaikui reikia kuo daugiau vietos: žaislai, skalbiniai, vystymo stalas… Nestandartinės dušo kabinos padės sutaupyti daug vietos, puikiai įsikomponuos vaiko kambaryje. Taip pat siūlome rinktis erdvias dušo kabinas, kadangi jose puikiai tilps mama ir vaikas. Vaikystėje, kai mažasis dar prausiasi su mama – erdvumas tampa ypač svarbus, kadangi vienas paliktas vaikas gali paslysti.

Vėliau, kai vaikas jau paauga, erdvios dušo kabinos taip pat mėgstamos todėl, kad sienose galima pritaikyti lentynėles, kur bus reikalingos higienos priemonės. Galiausiai, dizaineriai tikina, kad šeimyniškuose namuose dažnai pasirenkamos kabinos, kurios yra su paaukštintu padu. Mažiems vaikams tai tampa tarsi mini vonelė. Jai pripildyti nereikia daug vandens, tačiau sėdėdamas vaikas bus apsemtas net iki bambos. Puikiai tilps ir visi mažojo žaislai, o iš viršaus krentantys lašiukai suteiks jaukumo bei malonumo.

Nors dušo kabinų stilius daugeliui yra vienas svarbiausių prioritetų, tačiau norėdami įpratinti vaiką maudytis patogiai – reikia jam sukurti tinkamą aplinką.

Nestandartinės dušo kabinos dažnai pasirenkamos ne tik nestandartiniuose kambariuose, tačiau ir tuomet, kai norisi sukurti išskirtinę ir gal kiek unikalią erdvę, kuri puikiai atspindėtų Jūsų asmenybę. Juk gražūs ir jaukūs namai yra tie, kuriuose gera būti, kurie artimi Jūsų širdžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.