Home > Maistas > Lengvi ir skanūs pusryčių receptai

Lengvi ir skanūs pusryčių receptai

Sveikas maistas pusryčiams

Sveiki pusryčiai Avižos. Avižose gausu skaidulų, todėl jos yra puikūs sveiki pusryčiai! Tačiau jei esate toks kaip aš, galite rizikuoti įstrigti avižų vėžėse. Kolegijoje kiekvieną dieną valgydavau paprastus greitai paruošiamus avižinius dribsnius. Po ketverių metų negalėjau pakęsti dalykų. Kad išvengtumėte avižų perdegimo, būtinai keiskite priedus! Bet koks riešutų sviestas, vaisiai, džiovinti vaisiai, jogurtas, riešutas, sėklos ar uogienė yra sąžiningas žaidimas. Taip pat pakeiskite avižų paruošimo būdą. Pasigaminkite keptų avižinių dribsnių arba naminės granolos arba paruoškite didelę partiją naktinės avižų, kad galėtumėte greitai pusryčiauti visą savaitę. Tuo metu pasigaminkite naminio avižų pieno partiją.

Kiaušinių pusryčių receptai

Jei esate tas, kuris pusryčiuose pirmenybę teikia baltymams, kiaušinių receptai yra puikus pasirinkimas. Pusryčių plakiniai, omletai ir paprasti kepti kiaušiniai gali pasikartoti, todėl išbandykite vieną iš toliau pateiktų receptų, kad pakeistumėte situaciją. Paruoškite atskiras bandeles bandelių formelėse, kad galėtumėte nešioti pusryčius. Tomis dienomis, kai turite daugiau laiko, su partneriu ar šeima sėskite prie didelio pusryčių stalo.

Sveiki ir lengvi pusryčių receptai – pusryčių kokteiliai

Receptai pusryčiams gali būti vaisių kokteilis yra vieni geriausių pusryčių receptų, nes juose į pirmąjį dienos valgį įpilama didelė vaisių ir daržovių porcija. Per daugelį metų gamindama kokteilius pastebėjau, kad sauja špinatų beveik neaptinkama, todėl įmeskite šiek tiek, kad padidintumėte maistinių medžiagų kiekį vaisių kokteilyje! Arba sumaišykite supermaistą, pvz., kanapių sėklas, riešutų sviestą, matcha arba maca miltelius, kad gautumėte ypač sveiką pojūtį. Padarykite kokteilį išvakarėse ir laikykite jį šaldytuve, kad galėtumėte pusryčiauti, arba paruoškite atskiras kokteilių pakuotes. Vieno kokteilio vaisius, daržoves ir supermaisto ingredientus sudėkite į vieną indą, ruošdami tiek dienų, kiek norite. Talpyklas laikykite šaldiklyje, o ryte šaldytą pakuotę sumaišykite su migdolų pienu arba sultimis. Mėgautis!

Sveiki pusryčių dubenys

Jei ieškote naujų, nerealių pusryčių idėjų, pusryčių dubuo gali būti jums tinkamas dalykas. Šioje kategorijoje tinka beveik viskas. Kai gaminu pikantišką dubenį, ryžius,  arba žiedinius kopūstus užpilu minkštai virtu kiaušiniu, daržovėmis (likę skrudinti Briuselio kopūstai, moliūgai, žiediniai kopūstai ir kt.) ir kvapniu padažu, pavyzdžiui, pesto ar tzatziki. Mano saldieji dubenys labai skiriasi. Kartais būnu nusiteikęs chia pudingui ar kokteilių dubeniui. Kitomis dienomis kvinoją papildysiu migdolų pienu, cinamonu ir šviežiais vaisiais ir vadinsiu valgiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.