Home > Namai > IŠSKIRTINIAI NAMŲ KVAPAI – JAUKIEMS NAMAMS

IŠSKIRTINIAI NAMŲ KVAPAI – JAUKIEMS NAMAMS

Kokybiški ir ilgai išliekantys namų kvapai yra tarsi mūsų namų „interjero“ dalis, padedanti namams suteikti išskirtinumo, pabrėžiant ne tik namų, bet ir juose gyvenančių asmenų charakterį. Namų kvapai ne tik „užlieja“ namus gardžiausiais kvapais, bet ir pasitarnauja, kaip puikus namų dekoro elementas.

Namuose turėtų vyrauti vienas kvapas

Renkantis namų kvapus, specialistai pataria vienoje erdvėje „nemiksuoti“ skirtingų namų kvapų net jei atskiria jie jums kvepia tobulai. Šios taisyklės vertėtų laikytis todėl, kad daugybė skirtingų kvapų vienoje erdvėje labai dažnai ima erzinti uoslę. Tokia kvapų „puokštė“ gali netgi sukelti galvos skausmus.

Namų kvapas kuria namų „charakterį“

Jeigu įsirengėte, atrodytų, tobulus namus, tačiau jaučiate, kad jiems kažko trūksta, 99 atvejais iš 100 tas kažkas bus būtent namų kvapas. Uoslei malonus namų kvapas ne tik „apglėbia“ grįžus į namus, bet ir padeda sukurti savitą namų „charakterį“, reprezentuojant juose gyvenančius asmenis. Namų kvapai daro įtaką ir visai namų atmosferai, bendrai žmonių savijautai, nes prisideda prie ramios bei atpalaiduojančios aplinkos kūrimo, yra puikios nuotaikos garantas, taip pat veikia, kaip geras energijos bei pozityvumo užtaisas.

Purškiami namų kvapai

Purškiami namų kvapai yra viena iš namų kvapų rūšių, kuri puikiai tinka įvairioms namų erdvėms kvėpinti. Pažymėtina, kad vaisių uogų bei prieskonių natomis dvelkiantys purškiami namų kvapai idealiai tinka virtuvių bei valgomojo zonų kvėpinimui. Svetainėms patartina rinktis purškiamus namų kvapus, kuriuose dominuoja vaisių, uogų bei gėlių natos. Darbo kambariuose idealiai tinka gintaro bei prieskoninių žolelių aromatas. Miegamojoje zonoje pirmu smuiku „griežti“ turėtų prieskonių bei gėlių akordai, o vonios kambariuose – jūriniai motyvai ir t. t.

Namų kvapai su lazdelėmis

Namų kvapai su lazdelėmis ne tik užpildo namus tobulu aromatu, bet ir „tarnauja“, kaip stilinga interjero detalė. Bambukinėmis lazdelėmis subtilus kvapas palengva „kyla“ iš lakoniško dizaino namų kvapų buteliukų ir palengva pasiskirsto visoje erdvėje. Pasirinkus tokio tipo namų kvapus, reikia nepamiršti lazdeles reguliariai apversti, kad kvapas būtų šiek tiek intensyvesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.