Home > Grožis > Priemonės nuo inkštirų

Priemonės nuo inkštirų

Daugelis paauglių, net ir suaugusių kenčia nuo inkštirų. Išbandome daug būdų juos naikindami, tačiau mažai kas padeda. Todėl pateikiame jums efektyviausias ir jau išbandytus variantus. Šios priemonės nuo inkštirų padės jums jų atsikratyti namų sąlygomis.

Arbatmedžio aliejus. Dėl savo natūralių priš uždegiminių savybių, 5% arbatmedžio aliejaus tirpalas yra mažiau grubus nei 5% benzoilo peroksido tirpalo ir gali būti toks pat veiksmingas nuo spuogų ir inkštirų. Nors jo poveikis gali būdi šiek tiek silpnesnis, tačiau kur kas sveikesnis jūsų odai. Į medvilninį tamponą įlašinkite kelis lašus arbatmedžio aliejaus, 20-40 lašų, tada panaudokite jį valant veidą. Išbandykite šią priemonę iki dviejų kartų per dieną; daugiau gali išdžiovinti jūsų odą ir tik pabloginti situaciją.

Žalioji arbata. Žalioji arbata turi antimikrobinius ir antioksidacinius junginius, kurie gali padėti kovoti su spuogais ir inkštirais. Kad jo poveikis pasireikštų, naudokite atvėsintą žaliosios arbatos taurelę plaunant veidą arba uždėkite arbatos maišelį ant probleminės zonos.

Medus. Antibiotikų savybės gali padėti naikinti spuogus. Medų galite tepti tiesiaia ant odos arba sumaišyti su avižiniaias dripsniais. Antru atveju gautą masę tepkite ant odos ir palikite 30 minučių. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Metos. Mėtų aromatas gali padėti pašalinti užsikišusias poras. Norėdami padėti išvalyti spuogus prieš pradedant, sumaišykite 2 šaukštus smulkiai pjaustytų šviežių mėtų su dviem šaukštais paprasto jogurto ir avižiniais dribsniais (naudokite smulkintuvą, kad susmulkintumėte avižinius dribsnius). 10 minučių palikite ant veido ir paskui nuplaukite vandeniu.

Ežiuolė. Ežiuolė tradiciškai naudojama siekiant pagreitinti žaizdų gijimą ir užkirsti kelią peršalimo ir gripo sukėlėjams, tačiau jos antibakterinės ir priešuždegiminės savybės taip pat gali padėti nuo spuogų ir inkštirų. Naudokite ežiuolių arbata kaip kasdienį veido prausiklį, arba padėkite keletą lašelių tinktūros ant vatos diskelio ir tepkite problemines vietas.

Aspirinas. Asilino salicilo rūgštis yra gera priemonė nuo spuogų. Aspirinas gali išdžiovinti spuogus ir sumažinti uždegimą. Jį reikia sutrinti ir sumaišyti su trupučiu vandenio ir tepti problemines veido vietas.

Ramunėlis. Ramunės padeda mažinti spuogų uždegimą. Maišytuve arba kavos virimo aparate sumaišykite ramunėlių arbatos maišelio turinį su vandeniu, kad pasidarytų pastą, ir tepkite ją ant spuogų ir inkštirų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.