Home > Grožis > Ką verta žinoti apie ilgalaikio lakavimo priemones?

Ką verta žinoti apie ilgalaikio lakavimo priemones?

gelinis lakavimas, gelinis lakas

Moters rankos yra dažnai prilyginamos jos vizitinei kortelei, nes pagal jas galima pasakyti apie žmogų tikrai nemažai. Todėl kiekviena iš mūsų pagal galimybes bando save prižiūrėti ir pasidaryti manikiūrą tiek namų sąlygomis, tiek kreipiantis pagalbos į manikiūro specialistus. Tačiau sunkiausia kuo ilgiau išlaikyti gražiai nulakuotus nagus. Tad ilgalaikis gelinis lakavimas yra tikras išsigelbėjimas toms moterims, kurios neturi daug laiko ir yra labai užsiėmusios.

 

Gelinis lakavimas ir jo priemonės, nuo paprasto lako skiriasi tuo, kad sustingsta ultravioletinių spindulių pagalba ir tinkamai nulakavus, laikosi net iki 3 savaičių, o kai kada ir ilgesnį laiką. Yra įvairių nuomonių apie tai, ar gelinis lakavimas kenkia ar tausoja nagus, tačiau dauguma renkasi šį lakavimo būdą dėl patogumo ir ilgesnio laiko, kai galima pasidžiaugti dailiai sutvarkytais nagais. Tinkamai prižiūrėti nagus galima nesibaiminti, kad kažką sugadinsite, nebent dirbate be apsauginių pirštinių su įvairiais chemikalais, plovikliais ir pan. Tuomet tikėtina, kad gelinis lakas gali pakeisti spalvą ir taip ilgai nesilaikyti. Be to, po kelių savaičių atsiranda nago augimo liniją, tada teks papildomai registruotis pas savo meistrą korekcijai.

 

Rekomenduotina gelinį laką nuo nagų nuimti su specialiomis priemonėmis, nes nuimant pačioms, neturint jų, galima stipriai pažeisti nagą ir taip sugadinti jo plokštelę. Saugiausia gelinį laką nuimti apsilankius pas manikiūro specialistą.

 

Gelinis lakavimas tinka visiems nagams, tačiau jei jūsų nagai yra linkę sluoksniuotis turėtumėte apie tai pasakyti. Tuomet meistrė nuspręs kokia technika atlikti manikiūrą ir pakonsultuos apie tinkamiausias priemones jų atstatymui. Nerekomenduotina rinktis ilgalaikio gelinio lakavimo jei jūsų nagai yra pažeisti traumų, sumušimų ar nagų grybelio. Taip pat tarp ilgalaikių gelinių lakavimų reiktų daryti pertraukėles, kad nagai neprarastų drėgmės ir nepradėtų lūžinėti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.