Home > Grožis > Ant kokios rankos madinga nešioti vestuvinį žiedą?

Ant kokios rankos madinga nešioti vestuvinį žiedą?

Lietuvoje dažniau vestuvinis žiedas nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Tačiau plinta nauja mada, vis daugiau jaunavedžių apsisprendžia vestuvinį žiedą nešioti ant kairės rankos. Taip elgiamasi dėl įvairių priežasčių: patogumo, romantiškumo, nes kairė ranka arčiau širdies, bet labiausiai- dėl mito, esą vestuvinį žiedą ant dešinės rankos mums primetė sovietmetis, o senovės lietuviai, kaip ir visas Vakarų pasaulis, žiedus nešiojo ant kairės rankos.

Bevardis pirštas

Jei nešiojate žiedą su brangakmeniu, ypač kaip talismaną tai turėtumete žinoti, kad abiejų rankų bevardžiai pirštai neatsiejami nuo širdies ir vaidina ypatingą vaidmenį nešiojant papuošalą. Neveltui vestuvinis žiedas nešiojamas būtent ant bevardžio piršto. O indų išminčiai pataria nešiotiant to paties piršto auksinius žiedus su brangakmeniais: moterims ant dešinės rankos, vyrams- ant kairės. Tuo tarpu bioenergetikai tvirtina, kad niekada negalima užsimauti ar net matuotis svetimą žiedą su brangakmeniu, nepatikrinus jo energetikos.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai- tai amžinai popūliarūs ir elegantiški lygūs žiedai be įmantrių dekoro elementų. Klasikinis žiedas gali būti blizgus, matinis arba faktūrinis. Neretai tokį žiedą puošia vienas nedidelis briliantas. Taip pat žiedas būna vienos arba kelių spalvų aukso. Toks žiedas yra patogus nešioti kasdien ir puikiai dera su kitais papuošalais

Kaip išsirinkti klasikinius vestuvinius žiedus?

Rinkdamiesi klasikinius vestuvinius žiedus, nepamirškite, kad jie gali būti iš platinos arba auksiniai- pagaminti iš balto, geltono ar raudono aukso. Jei neapsisprendžiate, kuri spalva būtų tinkamiausia, pagalvokite, kokią juvelyriką- gelsvų atspalvių ar baltų- paprastai nešioja sužadėtinė- tai padės lengviau išsirinkti tinkamos spalvos vestuvinius žiedus. Taip pat atkreipkite dėmesį į žiedo plotį- galite rinktis tiek iš grakščių plonų žiedų asortimento, tiek ir platesnio rėmelio vestuvinių žiedų. O norėdami pasirinkti tarpinį variantą tarp tradicinių klasikinių vestuvinių ir išskirtinių vestuvinių žiedų, rėmelyje galima inkrustuoti dailią brilianto akutę ar kelias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.