Home > Grožis > Kaip greitai nusiimti gellinį mainikiūrą?

Kaip greitai nusiimti gellinį mainikiūrą?

Šiandien kūno priežiūra yra neatsiejama kiekvienos moters kasdienio ritualo dalis. Ypatingas dėmesys skiriamas rankų ir nagų priežiūrai. Šiuolaikinės moters įvaizdį sunku įsivaizduoti be gerai prižiūrimų ir tvarkingų nagų su gelio lako manikiūru. Tai visų pirma lemia mados tendencijos, taip pat nuostabios gelio lakų savybės, kurias pamėgo tiek meistrai, tiek nagų salonų klientės.

Manikiūras taip tvirtai įsitvirtino mūsų gyvenime, kad be jo sunku įsivaizduoti šiuolaikinės merginos įvaizdį. Beje, geliniai lakai žmogaus kasdienybėje atsirado dar gerokai anksčiau, nei tapo sensacija nagų pramonės pasaulyje. Gelio lako atsiradimo ir greito vystymosi istorija yra kupina daugybės įdomių faktų, vienas iš jų, kad gelinio lako išradėjęs yra odontologas.

Gelio lako naudojimo privalumai:

• Gelio lakas negadina nagų plokštelės, net reguliariai naudojant. Nagai yra keratinizuotos ląstelės, medžiagų apykaitos procesai juose nevyksta. Todėl nėra jokių objektyvių priežasčių pristabdyti manikiūrą, kad nagai „kvėpuotų“.

• Gelio lakas atlieka apsauginę funkciją, kuri ne tik apsaugo nagus nuo išorinių
veiksnių įtakos, bet ir juos sustiprina.

• Manikiūro gelio lakas gali būti atliekamas nėščioms ir maitinančioms moterims. Ant negyvo keratinizuoto nago plokštelės paviršiaus padengta danga jokiu būdu neleidžia kenksmingoms medžiagoms patekti į kūną.

Gelinio lako manikiūro privalumas yra tas, kad kiekvienas gali įvaldyti jo taikymo techniką. Be to, manikiūrą su geliniu laku galite atlikti ne tik salonuose, bet ir namuose. Norėdami tai padaryti, jums reikės specialių įrankių ir medžiagų. Visų pirma turėsite nusipirkti manikiūro rinkinius. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, prieš manikiūrą visada turėtumėte atlikti aukštos kokybės ar aparatinį manikiūrą. Jums taip pat reikės frezos nagams, manikiūrui pašalinti. Ir žinoma įsigyti UV lempą. Be jos negalėsite sukurti ryškaus ir stilingo manikiūro su gelio laku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.