Home > Maistas > Lietuviški maisto produktai ant užsieniečių stalo: kokius produktus eksportuojame?

Lietuviški maisto produktai ant užsieniečių stalo: kokius produktus eksportuojame?

Maistas yra ne tik galimybė mums kiekvieną dieną funkcionuoti, tačiau taip pat ir labai palepinti save. Nuostabu, kad šiuo metu galime išbandyti ne tik lietuviškus, tačiau taip pat ir tolimiausių šalių patiekalus bei gaminius ant savo stalo. Kadangi šiuo metu pasaulis tampa vis mažesnis ir vis daugiau šalių keičiasi gaminiais, kuriuos kuria – ragauti net ir tailandietiškus patiekalus lietuviškame kaime tapo įmanoma.

Maisto eksportas yra viena iš krypčių, kuri sulaukia daugiausia dėmesio, tad aptarsime gaminius, kurie daro Lietuvą vis populiaresnę kitose pasaulio šalyse.

Kviečiai

Lietuviai pasaulyje žinomi kaip vieni didžiausių kviečių eksportuotojų, kurie pasiūlo ne tik didelius kiekius bei gerą kokybę, tačiau taip pat ir patrauklią kainą. Vienais metais eksporto kiekiai auga, kitais yra kiek mažesni, tačiau visada – yra, kadangi tai mūsų šalies pasididžiavimas.

Šakočiai

Ne visi žino, kad lietuviai taip pat yra geri šakočių eksportuotojai, kurie džiugina viso pasaulio gyventojus. Nors galima rasti analogiškų kepinių ir kitose pasaulio šalyse, tačiau tikrieji šakočiai, kurie yra kepami pas mus – vienetiniai. Natūralu, kad eksporto kiekiai – vis labiau auga.

Galvijų mėsa

Lygiai taip pat Lietuva gali pasigirti kaip didelė galvijų mėsos eksportuotoja visame pasaulyje. Paprasčiausiai mūsų auginama mėsa dažniausiai vadinama viena ekologiškiausių, tačiau kainos – kaip paprastos. Žinoma, tai labai patinka ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio verslininkams, kurie visada tikisi pačios geriausios kokybės.

Pieno eksportas

Galiausiai, mūsų šalyje gaminami pieno gaminiai sulaukia dėmesio visame pasualyje. Verslininkai gali džiaugtis, kad net ir tokios šalys kaip Kinija mielai perka lietuviškus pieno gaminius, kurie siejami ne tik su kokybe, tačiau ir sveikata. Valgydami tokius gaminius Lietuvoje galite būti tikri, kad turite garbę jais mėgautis pigiau nei daugelis kituose pasaulio kampeliuose.

Lietuviški maisto produktai ir tuo pačiu patiekalai tikrai patinka kitų tautų gyventojams. Tik reikia kuo daugiau dėmesio skirti eksportui, kad tuo pačiu kuo daugiau žmonių atrastų skonius, kurie parodys – kokia yra Lietuva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.