Home > Maistas > Iškyla miestiečiams

Iškyla miestiečiams

Miestiečiams yra kiek apsunkintos galimybės gaminti gamtoje, nes dažnu atveju gyvenama butuose su mažu balkonu, o jeigu tai nuosavas namas, tuomet dažniausiai terasa irgi nenustebins savo dydžiu. Taupantiems laiką ir vietą, tenka gerai pasukti galvą, pas ką nuvažiuoti į kaimą, staiga užsimanius ūkiško, gamtoje gaminto maisto. Žinoma, galima išleisti kruvą pinigų, tokiu maistu lepinant save ir šeimos narius restorane.

Iškylos vietų kiekviename mieste galima atrasti, tačiau ką daryti jeigu nėra kepsninės, o jeigu tokia būtų, tikriausiai užimtų daug vietos mažame bute? Sprendimas visada yra – small kepsninė sutaupys jūsų vietą ir pinigus. Vieną kartą įsigyjus kokybišką produktą, galima visam laikui užmirši jums, jūsų vaikams ir netgi būsimiems anūkams apie kepsninės ieškojimo problemą. Ruošiantis į iškylą gamtoje su small kepsnine galima net negalvoti apie transportavimo sunkumus.

Maža kepsninė gali būti daug universalesnė, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pasirinkus kokybišką ir visus aukščiausius standartus atitinkantį įrenginį, galima dar ilgai džiaugtis nuostabaus skonio įvairove. Big Green Egg kepsninė yra tokia kokybiška ir universali, kuriai nėra lygių. Profesionalioje kepsninėje galima daryti skonio šedevrus net tiems, kurie pirmą kartą gamina joje, nes būtent tokia kepsnine lengva naudotis kiekvienam.

Small kepsninė sužadins mieste gyvenančių žmonių smalsumą ir sudomins kulinarija net tuos, kuriems tokia niekada nebūvo prie širdies, nes Big Green Egg kepsninėje galima gaminti absoliučiai viską: pradedant barbekiu, baigiant jūros gėrybėmis ar netgi troškiniu. Big Green Egg – kepsnines.lt galima rasti ne tik būtent sau pritaikytą kepsninę, kreiptis pagalbos, bet ir rasti pačius įvairiausius receptus.

Universalios kepsninės gaminimo galimybės neapsiriboja ties skirtingais galimais receptais nes galima gaminti tiek visų nuolankumą pelniusius šašlykus, tiek rūkinti arba netiesiogiai kepti pačius įvairiausius maisto produktus. Naminė rūkinta mėsytė išvers iš koto ne tik jus, bet ir jūsų svečius. Jeigu gaminsite balkone, kaimynai neturės preteksto pykti, nes Big Green Egg kepsninės yra tokios sandarios, kad neišleis nei vieno dūmelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.