Home > Maistas > Lauko terasa, nuo kurios atsiveria pritrenkiantis vaizdas

Lauko terasa, nuo kurios atsiveria pritrenkiantis vaizdas

Ar žinojote, jog Kaune yra įspūdinga lauko terasa, kurioje galima ne tik gerai praleisti laiką, bet ir skaniai pavalgyti. Vienas žymiausių Kauno miesto restoranų turi ir dar kitaip vadinamą sky terasą. Taigi, pakalbėkime apie maistą, kiek jis čia kainuoja? Kaip jau minėjome praėjusiame straipsnyje patiekalų kainos priklauso nuo daugelio įvairių aspektų. Pirmiausia, tai koks tai konkrečiai yra patiekalas. Juk visiškai suprantama, kad vieni valgiai kainuoja tarkim dešimt eurų, o kiti penkiasdešimt. Kainos skiriasi, nes ir patiekalo gamyboje naudojami skirtingi maisto produktai. Šiandien kiekvienas klientas gali atvykti į restoraną ir pavalgyti lauko terasoje nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas. Taigi, gerai kuomet norint gauti naujų įspūdžių visiškai nereikia važiuoti į kitą miestą. Pasirodo viskas yra vietoje.

Ar tai yra patogi vieta?

Dažnai klientai klausia ar lauko terasa yra patogi vieta pietauti ar vakarieniauti. Galime iš patirties pasakyti, kad kuomet lauke yra geras oras, tuomet lauko terasa tampa ko gero geriausia vieta valgyti. Juk esate gryname ore, valgote skanų maistą, o kartu atsiveria ir nuostabios Kauno miesto panoramos. Aišku, lauko terasa labiausiai eksplotuojame šiltuoju metu laiku. Žiema ji dažniausiai nenaudojama. Jeigu rudenį pasitaiko daug gražių dienų, tuomet klientus taip pat kviečiame pavakarieniauti lauke. Aišku, daugelis nerimauja dėl lietaus, tačiau lauko terasa yra apsaugota nuo šios gamtos stichijos.

Ar galimas vestuvių organizavimas?

Žinoma, kad galimas. Kadangi lauko terasa yra gan didelė, tad joje gali sutilpti daug žmonių. Vestuvės gana dažnai yra organizuojamos. Tik pats pagrindas kuo anksčiau užsakyti terasos nuomą. Šiltuoju metų laiku terasa praktiškai visomis dienomis būna užimta.

Kodėl rinktis būtent lauko terasą?

Pirmiausia tai nuostabus vaizdas. Juk kur daugiau, jei ne pas mus galėsite pietauti ir mėgautis Kauno miesto vaizdais. Antras ir ko gero svarbiausias aspektas, tai terasoje galite užsisakyti daug įvairių patiekalų iš didelio restorano meniu. Kiekvieną sezoną restorano šefas atnaujiną meniu ir klientams siūlo dar neragautus ir naujus patiekalus. Kas svarbiausia yra mitas, kad pietūs ar vakarienė čia labai brangiai kainuoja. Tie kas lankosi ne pirmą kartą gerai žino, kad kainos tikrai nesikandžioje ir kiekvienas klientas ras jam labiausiai patinkančius patiekalus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.