Home > Sveikata > Sveikatos draudimo privalumai

Sveikatos draudimo privalumai

sveikatos draudimo privalumai

Ieškote darbo? Į ką reikėtų kreipti dėmesį renkantis geriausią darbdavio pasiūlymą? Vieni siūlo laiku mokamą atlyginimą, kiti gerą kolektyvo atmosferą, dar kiti priedus prie atlyginimo. Visi išvardinti pasiūlymai svarbūs, tačiau į ką verta labiausiai kreipti dėmesį, tai ar suteikiamas sveikatos draudimas. Draudimas iš dalies gali būti priskiriamas prie priedų, nes apdraustųjų, apsilankymų pas gydytojų metu, išlaidos ženkliai mažesnės, o sutaupytus pinigus galima išleisti kitoms svarbioms reikmėms. Taigi kokie sveikatos draudimo privalumai?

Sveikatos draudimas turi daugybę privalumų. Svarbiausias jų, tai pigesnis arba visai nemokamas rūpinimasis savo svarbiausiu turtu – sveikata. Draudimas gali padengti ambulatorinius gydymus, profilaktinius sveikatos patikrinimus, reabilitacinius gydymus bei padengti odontologijos ar optikos paslaugas. Draudimo metu gaunama ne tik piniginė kompensacija, bet ir galimybė paslaugas gauti greičiau, išvengiant eilių. Taip pat apdraustieji gauna privilegijas lankytis ne vien valstybinėse gydymo įstaigose, bet ir privačiuose klinikose pas labiau patyrusius specialistus. Apart gydymo, suteikiamas ir vaistų, maisto papildų bei vitaminų kompensavimas. Turėdami sveikatos draudimą darbuotojai gali jaustis ramesni ir džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Darbuotojų sveikatos draudimas turi naudos ir darbdaviams. Toks priedas pakelia darbuotojų motyvaciją, lojalumą bei sumažina nedarbo dienas, o šie veiksniai stipriai įtakoja darbo našumą ir produktyvumą. Be to suteikiamas sveikatos draudimas pagerina darbdavio bei įmonės įvaizdį ir padidina naujų potencialių darbuotojų skaičių.

Taigi, ieškantiems darbo patariama atsižvelgti į tai ar įmonė gali prisidėti prie Jūsų sveikatingumo ir savijautos, nes tai nauda ne tik sveikatai, bet ir finansams. Darbdaviams ieškantiems lojalių ir atsidavusių darbuotojų patartina suteikti sveikatos draudimą savo komandai, nes tai ne tik pakels darbo kokybę, bet ir padės susidaryti geresnį vaizdą apie įmonę. Plačiau apie sveikatos draudimą galite paskaityti https://www.ld.lt/verslo-klientams/sveikatos-draudimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.