Home > Grožis > Pagrindinės kasdienio makiažo klaidos

Pagrindinės kasdienio makiažo klaidos

Makiažas atrodo be vargo, kai jį atlieka profesionalas. Tačiau be tinkamų nurodymų gali būti sunku pasiekti tą pačią išvaizdą. Štai kodėl mes sudarėme naudingų patarimų sąrašą, konsultuodamiesi su makiažo meistrais ir ekspertais dėl dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias, jų nuomone, žmonės daro savo grožio rutinoje, ir ką jie turėtų daryti vietoje to. Nuo netinkamo pagrindo atspalvio dėvėjimo iki per didelio produkto naudojimo – čia yra keletas didžiausių makiažo klaidų ir kaip jas ištaisyti. Kokios yra makiazo klaidos:

Jūs neruošiate savo odos. Odos priežiūra yra labai svarbi.

Odos gruntavimas yra puikus būdas užtikrinti, kad jūsų makiažas nesubėgtų. Makiažo gruntai ar kitaip tariant makiažo pagrindai, suvienodina odos tekstūrą, todėl turite lygesnę drobę, ant kurios galite tepti makiažą, ir padeda ilgiau išsilaikyti. Jūsų odai taip pat gali būti naudingas gruntas. Gruntas sukuria apsauginį odos barjerą, taip pat užsandarina ir apsaugo bet kokius gydymo produktus, naudojamus kasdienės odos priežiūros metu.

Naudojate nešvarias makiažo priemones. Makiažo šepetėliai taip pat turi būti švarūs.

Nesvarbu ar tai dieninis makiažas ar lengvas makiažas, higiena visada yra pirmoje vietoje. Nešvarūs šepečiai gali sugadinti jūsų odą. Sutepti makiažo šepetėliai ir kempinės yra didžiulis ne-ne. Moterys makiažą tepa nešvariais šepetėliais arba senomis, neplautomis kempinėlėmis, o paskui stebisi, kodėl jų makiažas neatrodo gaivus ar net subėga. Makiažo meistrai rekomenduoja dažnai valyti įrankius švelniu valikliu ir sakė, kad visada po ranka laiko šviežią kempinę.

Jūs dėvite netinkamą pagrindo atspalvį. Atitinkanti jūsų odos spalvą makiažo pagrindą, atitaikyti yra būtina.

Makiažo atspalvius turėtumėte naudoti ant žandikaulio linijos, o ne ant veido. Idealiu atveju pagrindas turėtų atrodyti kuo natūralesnis. Pasirinkus per šviesų arba per tamsų atspalvį, bus pažeistas jo taikymo tikslas. Norėdami pasirinkti geriausią variantą, turėtumėte pasirinkti skirtingus žandikaulio tonus. Makiažo ekspertai paaiškino, kad išbandyti pagrindo atspalvius ant veido ar plaštakos nėra taip efektyvu.

Jūs netinkamai naudojate pagrindą.

Pudros pagrindui naudokite šepetėlį, o ne kempinę. Manau, kad šepetėlis tikrai gali daryti stebuklus ir taip pat galite  naudoti kempinę, kuri dažnai būna su pagrindo pagrindu, kad pataisytų makiažą visą dieną. Jūs naudojate maskavimo priemonę netinkama tvarka. Tai dar viena makiažo klaida. Pirmas pagrindas, antrasis maskuoklis.  Daugelis žmonių mano, kad prieš tepdami makiažo pagrindą turėtumėte pasitepti maskuokliu. Tačiau iš tikrųjų, užtepus maskuoklį ant paskutinio, jis geriau padengia, nes dažnai būna storesnės formulės. Sluoksniuoti lengvesnį produktą ant sunkesnio, abu susimaišo, o tai sumažina maskavimo priemonės poveikį. Naudojate daugiau paryškinimo, nei jums iš tikrųjų reikia. Dauguma žmonių užsideda per daug žymeklio ir atrodo kaip skardinis žmogus. Neperkraukite makiažo priemonių ant savo veido, taip nesudarysite kaukės efekto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.