Home > Grožis > Kodėl verta naudoti natūralią kosmetiką?

Kodėl verta naudoti natūralią kosmetiką?

Kai prieš keletą metų parduotuvėse pasirodė ekologiška kosmetika ir jos populiarumas pradėjo sparčiai augti, pasigirdo daugybė balsų, įtikinančių, kad tai tik laikina tendencija. Tačiau pasirodo, kad natūralios kosmetikos mada nepraeina, o daugeliui mūsų jų naudojimas tapo visiškai natūralus ir be jų neįsivaizduojame kasdienės priežiūros. Kas įtakoja vis didėjantį susidomėjimą natūralia kosmetika? Kodėl verta ją naudoti?

Natūralios kosmetikos pranašumai

Saugūs ir odai nekenksmingi ingredientai

Viena svarbiausių natūralios kosmetikos prielaidų – žmogaus odai nekenksmingų ingredientų naudojimas. Tai svarbu, nes įprastoje kosmetikoje dažniausiai naudojami ingredientai, kurie gali kimšti odos poras, pažeisti jos natūralų lipidinį barjerą, išsausinti, sukelti bėrimus ir paraudimą. Daugelis jų taip pat turi įtakos normalioms odos funkcijoms ir mūsų hormonų pusiausvyrai sutrikdyti bei yra kancerogeniški. Natūrali kosmetika šių medžiagų neturi. Todėl pasirinkę natūralią kosmetiką vengiate naudoti pavojingus ingredientus, kurie gali turėti žalingą poveikį ne tik jūsų odai, bet ir sveikatai. Kosmetika internetu – tai greičiausias būdas ją užsisakyti ir išbandyti.

Paprasta sudėtis ir formulės

Tai dar viena priežastis ieškoti natūralios kosmetikos. Vietoj ilgo ingredientų sąrašo daugelyje natūralios kosmetikos jų yra tik 4-5. Ir to pakanka, kad kosmetika būtų veiksminga ir gerai veiktų ant odos ar plaukų. Net jei ingredientų yra daugiau, jų pavadinimų iššifravimas neturėtų kelti problemų. Daugumoje jų rasite augalinių aliejų, augalų ekstraktų, eterinių aliejų, baltymų, drėgmę išlaikančių medžiagų, molio ir kt.

Aktyvios augalinės medžiagos, kurios yra pagrindinės natūralios kosmetikos sudedamosios dalys, yra veiksmingos ir palaiko natūralius procesus jūsų odoje. Vietoj to, kad blokuotų riebalinių liaukų darbą, jie jį pagerina. Užuot dirginę natūralų apsauginį barjerą, jie jį sustiprina. Užuot sukūrę ant odos drėgmę sulaikantį sluoksnį, jie suriša vandenį ląstelėse ir apsaugo odą nuo išsausėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.