Home > Grožis > Veido odos priežiūra vasarą: ką reikia žinoti?

Veido odos priežiūra vasarą: ką reikia žinoti?

Kasdienė veido odos priežiūra yra labai svarbus mūsų odos būklei. Tai, kaip mes šiandien rūpinamės savo veidu, turės įtakos jo išvaizdai po kelerių ar net keliasdešimt metų, todėl verta jai skirti pakankamai dėmesio.

Pirmiausia turime atkreipti dėmesį į tinkamos kosmetikos pasirinkimą, kuri turėtų būti pritaikyta visiems mūsų odos poreikiams.

Kasdienė veido odos priežiūra turėtų prasidėti nuo veido valymo ir taip pat juo pasibaigti. Reguliarus makiažo šalinimas ir odos valymas leis ne tik atsikratyti visų veido odos paviršiaus nešvarumų, kurie atveria kelią veikliųjų odos priežiūros kremų ingredientams, bet ir prisideda prie to, kad oda būtų jauna, švytinti ir ilgiau sveika. Vakare atsikratome makiažo likučių, aplinkos taršos ir bakterijų, kurios mus lydėjo dieną, o ryte po nakties pašaliname riebalų perteklių, prakaitą ir dulkes.

Nepriklausomai nuo odos tipo, veidui kiekvieną dieną reikia atitinkamos drėkinamosios dozės. Tačiau ši dozė turėtų priklausyti nuo individualių mūsų odos ypatumų. Natūralu, kad odą, linkusią į sausumą, reikės intensyviai drėkinti, o riebioje odoje turėtume maitinti.

Taip pat turėtume nepamiršti pasirinkti tinkamą veido kremą įvairiais metų sezonais – vasarą drėkinkime odą, o žiemą nepamirškite jos tepti, kad ji geriau apsisaugotų nuo neigiamo žemos temperatūros poveikio.

Be pagrindinių kasdienės veido odos priežiūros priemonių taip pat reikia naudoti papildomas procedūras, tokias kaip pilingas, kuris puikiai tinka nušveisti negyvas epidermio ląsteles, ar veido kaukes, kurios efektyviai maitina veido odą.

Taip pat turėtume pasirinkti tinkamą veido priežiūros kosmetiką, atsižvelgiant į odos polinkį į senėjimą. Odos senėjimo procesas suaktyvėja jau maždaug nuo 25 metų, todėl, viršydami šį amžių, turėtume įtraukti kosmetiką, kurioje būtų medžiagos, kovojančios su raukšlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.