Home > Grožis > Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis veido prausiklį?

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis veido prausiklį?

Veido prausimas iš pažiūros paprastas ir nereiklus užsiėmimas, kuriam ne visada teikiame daug dėmesio. Tiesą sakant, šis procesas yra pagrindinis kasdienės odos priežiūros etapas, kuris lemia kremų ir ant viršaus tepamų priemonių efektyvumą. Taigi, kaip ir su kuo reikėtų plauti veidą?

Veido oda yra ypač plona bei jautri, be to ją veikia išoriniai veiksniai, tokie kaip orų pokyčiai, temperatūrų kaita ir panašiai. Pašalinus odos riebalų perteklių, nešvarumus ir makiažą galima atverti poras ir užkirsti kelią inkštirų ir spuogų susidarymui. Negana to, tinkamai valoma oda lėčiau sensta ir yra skaistesnė.
Skystis, gelis, putos. Kaip išsirinkti tinkamiausią priemonė veido plovimui? Didžiulė veido priemonių pasiūla kelia sumaištį ir nežinią renkantis prausiklį. Kosmetika kasdieniam veido plovimui turėtų būti parenkama pirmiausiai atsižvelgus į odos tipą – sausa, riebi, mišri, jautri ar linkusi į spuogus?

Veido prausikliai su micelėmis nedirgina odos ir lengvai pašalina makiažą, riebalų perteklių ir nešvarumus. Tai lemia prausiklyje esančios micelės, kurios veikdamos tarsi magnetas, traukia teršalus ir nešvarumus. Šio prausiklio privalumas yra tas, kad jis tinka visų tipų odai.

Gelinis veido prausiklis yra toks, kurį įmasažavus į odą susidaro valančios putos. Sausai ir jautriai veido odai reikėtų rinktis subtilius gelius, kurie nesukels papildomo dirginimo. Riebiai, mišriai ar spuoguotai odai – valomasis prausiklis su šveičiamomis granulėmis, kurios išvalo ir atgaivina epidermį ir padeda kovoti su inkštirais ir dėmėmis.

Prausiamosios veido putos yra panašios į gelinį prausiklį, tačiau jų forma yra lengvesnė. Tai puikus pasirinkimas jautrios odos savininkėms, nes putos nedžiovina veido odos. Nepaisant lengvos tekstūros putos tinka ir riebiai odai, nes jos giliai valo ir gaivina odą.

Kad veido odos prausimas būtų veiksmingas, jį reikėtų atlikti du kartus per dieną. Visų pirma ryte, nes miego metu, nepriklausomai nuo odos tipo susidaro sebumas, todėl visus nešvarumus reikia pašalinti. Vakarinė odos priežiūros rutina turėtų būti ilgesnė bei kruopštesnė, nes veido oda reikia išvalyti nuo makiažo likučių ir per dieną susikaupusių kitų nešvarumų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.