Home > Verslas > Kam reikalingas SEO?

Kam reikalingas SEO?

Ko gero tai yra vienas dažniausiai užduodamų klausimų. Daugelis klientų klausia, kam reikalingas SEO? Juk yra daug reklamos įrankių, kodėl SEO paslaugos yra naudingesnės. Pirmiausia, reklama “Google” paieškos sistemoje yra savaime naudinga. Čia renkasi tiksliniai lankytojai. Galimybė reklamuotis pagal norimus raktažodžius leidžia pritraukti papildomą lankytojų srautą. Tiksliniai lankytojai lengvai konvertuojasi į pardavimus. Taigi, bendrai SEO paslaugos yra reikalingos tam, kad jūsų internetinė svetainė būtų rodoma kuo geresnėse pozicijose. Kokios pozicijos natūralioje paieškoje generuoja lankomumą? Geriausia būti pirmoje, antroje vietoje. Tiems, kas nori pritraukti daug lankytojų reikėtų naudotis “Adwords” reklama, kadangi tie skelbimai užima pirmas keturias paieškos sistemos vietas. Taigi, jeigu jūs natūralioje paieškoje esate pirmoje pozicijoje, tai bendrai paieškoje esate penktoje pozicijoje. Kaip jau supratote, tos internetinės svetainės kurios yra paieškos puslapio apačioje dažnai sulaukia mažo lankytojų srauto. Kur geriausia pirkti SEO paslaugas? Visuomet geriausia rinktis tuos specialistus, kurie tikrai išmano savo darbą. Lietuvoje turime daug SEO agentūrų, tačiau tik nedidelė jų dalis yra iš tiesų savo srities specialistai. Norėdami susirasti SEO paslaugų tiekėjus pasinaudokite paieškos sistema arba įmonių katalogais.

 

Kokiam verslui yra naudingos SEO paslaugos?

 

Bendrai galima teigti, kad SEO paslaugos yra naudingos tiems, kas interneto pagalba gauna daug klientų. Tai gali būti tiek paslaugų, tiek prekių pardavimo kompanijos. O jeigu jūs turite elektroninę parduotuvę, tai SEO paslaugos bus dar labiau naudingos. Kaip veikia SEO paslaugos? Jūsų svetainė yra iškeliama natūralioje “Google” paieškoje. Kuo daugiau raktinių žodžių, tuo didesnis lankomumas, kuo daugiau lankytojų, tuo daugiau jūs parduosite.

 

Pasitaiko atveju, kada yra nedaug raktinių žodžių, ar tuomet taip pat naudinga būti paieškoje. Atsakymas: taip. Paieškos sistemoje lankosi tik tiksliniai vartotojai, todėl labai naudinga būti paieškos sistemoje. Jeigu yra nedaug raktinių žodžių, tai jų ir konkurencija gali būti nedidelė, tuomet aišku, kad iškelti tokius raktinius žodžius bus nesudėtinga. Ką tai reiškia jums? Tiesiog SEO paslaugos nebrangiai kainuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.