Home > Saviugda > Reiki Kaune – daugiau nei meditacija

Reiki Kaune – daugiau nei meditacija

Reiki Kaune

Meditacija yra viena iš dvasinio koncentracijos, susitelkimo technikų, maldos forma, mąstymo procesas. Meditacija, tai sąmoningumo lavinimas, jo metu susitelkiama į kokį nors objektą ir į sąmoningą, nesąmoningą, intuicinį būties suvokimą. Meditacija veda žmogų į aukštesnį sąmoningumą, moko suvaldyti mintis, jausmus, nuraminti protą, padeda atsipalaiduoti, pasisemti gerų emocijų, energijos, džiaugsmo.

Medituojant įvyksta neurofiziologų patvirtinti smegenų aktyvumo pakitimai, medituodami žmonės iš tiesų dažniausiai pajunta ilgai trunkančią vidinę ramybę, aiškiau mąsto, kai kam atsiranda įžvalgų ar labai gražių vaizdinių. Meditacija pradedama pasyvioje padėtyje – dažniausiai sėdint sukryžiavus kojas ar lotoso pozoje ir užsimerkus. Pradžioje žmogus leidžia savo mintims klajoti, vėliau sustoja ties viena iš jų ir galiausiai sutelkia visą savo dėmesį į šią mintį ar vaizdinį.

Reiki meditacija jau daugelį metų įvardinama, kaip pažinimas. Medituodami tarsi atsiribojame nuo realaus pasaulio ir atsiduodame tikrajam savęs pažinimui. Vidinėje meditacijos tyloje išryškėja visiškai kita tikrovė. Pozityvių, gilių emocijų sukėlimas ir negatyvių blokų išsilavinimas meditacijos metu padeda žmonėms tapti laimingais ir sveikais. Geras nusiteikimas, pakili nuotaika sukelia teigiamas bangas smegenyse – teisingai ir reguliariai medituojant teigiamas bangas galima sukelti kada tik panorėjus. Žmogus jaučiasi laimingas, todėl įvaldžius šiuos procesus galime susikurti geresnę gyvenimo kokybę ir jauseną.

Reiki Kaune – tai daugiau nei meditacija. Jos metu suaktyvinamas Reiki kanalas, padedama delnais geriau jausti srautą ir diagnozuoti organizmo sutrikimus. Taip pat patiriate ramybę, geriau susikaupiate, atrandate glaudesnį ryšį su savimi ir artimaisiais. Meditacija gali padėti išvystyti stipresnį savęs supratimą, kurio pagalba gali tapti geriausia savo versija. Pats meditacijos principas yra susijęs su geresniu savęs supratimu bei ryšiu su aplinkiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.