Home > Grožis > Kaip vyresnio amžiaus moteriai rengtis jaunatviškai?

Kaip vyresnio amžiaus moteriai rengtis jaunatviškai?

Galime sakyti ir priimti tuos komplimentus, kurie sako, kad moterys nesensta, už gryną pinigą. Tačiau realybė yra tokia, kad amžius, nori – nenori, vis tiek ateina. Kaip ten bebūtų, vyresnė moterys ne tik gali būti, bet ir yra graži. Problemos dažniausiai kyla iš to, kad bandoma bet kokia kaina slėpti savo amžių. Nepaisant visko, tikrai yra gausybė drabužių, patarimų ir technikų, kurios leis net ir vyresnio amžiaus moteriai rengtis jaunatviškai ir stilingai, pagal bet kurias tendencijas. Štai kaip tą pasiekti.

1. Puoselėkite savo kūną

Geras stilius prasideda nuo to, kad žmogus atrodo sveikas ir patenkintas savimi. Lengviausia jaunatviškumu ir jaunatviška šypsena spindėti tada, kai jaučiatės jauna ir savimi patenkinta, todėl sportuoti ir gyventi aktyvų gyvenimą yra tikrai verta. Nebūtina tapti fitneso varžybų čempione arba raumeninga moterimi. Svarbu, kad kūnas atrodytų neapleistas ir moteriškosios linijos būtų aiškiai matomos.
Jokiu būdu nesakome, kad stambesnė arba labai liekna moteris negali būti itin jaunatviška. Turime omenyje tai, kad norint atrodyti „savo vietoje“ su jaunatviškais rūbais, reikia rūpintis ne tik drabužių modeliais, bet ir savo pačios kūnu.

2. Griežtesnio kirpimo sijonai ir vasarinės suknelės

Sukneles ir sijonus dėvėti gali ne tik panelės arba jaunos merginos. Ant vyresnės moters toks rūbas gali atrodyti taip pat, jeigu ne dar gražiau. Svarbiausia yra tinkamai įvertinti savo kūno formą ir prie jos priderinti tinkamą sijoną arba suknelę. Pradėkite ieškoti geriausio sprendimo internete, kad ir šiame prekių kataloge – https://www.varle.lt/sukneles/.
Kojas apnuoginantys klasikiniai rūbai (ne šortukai) leis jums vienu metu atrodyti ir solidžiai, ir jaunatviškai/energingai. Su trumpais, aptemptais šortais vaikštanti vyresnė moteris dažnai atrodo ne vietoje ir net kiek juokingai. Tik nesumaišykite jaunatviško puošnumo su stiliumi, kada stengiamasi parodyti kuo daugiau, net, jeigu tai atrodo vulgariai.

3. Aukštakulniai bei kiti bateliai

Tai, kuo avite yra be galo svarbi viso jūsų įvaizdžio dalis. Jeigu avėsite tokius batelius, su kuriais sunkiai paeisite, iš jų ne tik bus mažai naudos, bet ir visa jūsų išvaizda atrodys kiek kvailokai. Jeigu norite atrodyti jaunatviškai, nevenkite sportbačių arba lengvos, vasariškos avalynės šiltuoju metų laiku. Raudoni arba ryškūs bateliai gražiai atrodo tada, kai juos dėvite progomis, o ne eilinio pasivaikščiojimo metu. Platformos taip pat yra rizikingas pasirinkimas, kuris atsipirks retai.
Tad, jeigu viską apibendrinsime, bateliai sudaro didelę jūsų įvaizdžio dalį. Juos rinkitės pagal patogumą ir sezono madas. Nebijokite išsiskirti, tačiau to nedarykite rinkdamasi kuo aštresnius derinius.

4. Neperspauskite spalvų įvairove

Pagrindinė stiliaus klaida, kurią daro vyresnės moterys bandydamos atrodyti stilingai ir gražiai – rengiasi pernelyg ryškiai. Tada labiau primenate juokingą šaržą, o ne gražią ir save mylinčią moterį. Nors spalvoti rūbai ir spalvų deriniai tikrai gali būti gražūs, tačiau nepamirškite – tarpusavyje galima derinti dvi, daugiausiai tris spalvas, nebent įvaizdį jums ruošia stilistai arba drabužio tema – daugybė įvairiausių spalvų.

5. Nenumokite ranka į naujausias madas

Dar viena problema, dėl ko moterims nepavyksta atrodyti jaunatviškai, nenoras rengtis jaunatviškai. Pamačiusios naujas kolekcijas ir naujas madas, moterys jas nurašo, kaip negražias arba kaip tas, kuriomis rengtis joms jau „nebe tas amžius“. Tai yra labai klaidinga nuomonė. Visų pirma – niekas nieko nepadarys, jeigu naujo stiliaus drabužį pasimatuosite. Galbūt plėšyti džinsai, odinė striukė ir balti Converse sportiniai bateliai jums tiesiog „limpa“? Turite bandyti, nes tik tada tikrai sužinosite, kaip atrodyti maksimaliai jaunatviškai ir gražiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.