Home > Saviugda > Kuo nuo paprasto išsiskiria trisiūlis kilpinis trikotažas?

Kuo nuo paprasto išsiskiria trisiūlis kilpinis trikotažas?

Mažai kas savo spintoje nerastume gaminio iš trikotažo. Šis audinys ppuikiai priglunda prie kūno, yramalonus liesti ir praktiškas. Trikotažas yra megztas audinys. Jis mezgamas iš kilpų, tuo jis ir skiriasi nuo kitų audinių, kurie yra audžiami. Kilpinis trikotažas mezgamas mezgimo mašina, kilpiniu metodu. Trikotažiniai drabužiai yraminkšti ir elastingi, jie gerai priglunda ir prisitaiko prie figūros linkių. Dabar sparčiai populiarėja dar viena trikotažo rūšis, tai trisiūlis kilpinis trikotažas.

Tačiau trisiūlis kilpinis trikotažas skiriasi nuo paprasto kilpinio trikotažo. Nors jie abu yra viengubo mezgimo audiniai. Trisiūlis kilpinis trikotažas išvirkščiojoje pusėje turi iškilias kilpas. Jų neturi paprastas kilpinis trikotažas. Trisiūlis kilpinis trikotažas dažniausiai gaminamas vien iš medvilnės, arba iš medvilnės ir poliesterio. Jam nenaudojamas  elastanas. Trisiūlio kilpinio trikotažo audinio su Poliesteriu paviršius yra blizgesnis, audinys tampa tampresnis tvirtesnis. Trisiūlis kilpinis trikotažas yratvirtesnis ir storesnis už paprastą kilpinį trikotažą. Jis beveik nesiglamžo. Trisiūlis kilpinis trikotažas naudojamas siūti laisvalaikio drabužiams:suknelėms,švarkams, sijonams,kelnėms. Iš tokio trikotažo nesunku siūti. Jisyra patrauklių spalvų, minkštas ir purus. Trisiūlio trikotažo fragmentai naudojami vaikiškų ir suaugusiųjų drabužių dekoravimui.

Drabužiai iš šio audinio lengvai prižiūrimi, gerai nešiojasi, yra praktiški. Audinys taip pat tinka sportiniams drabužiams, nes nevaržo judesių, laisvai krinta, leidžia odai kvėpuoti,gerai praleidžia ir sugeria drėgmę. Vilkėdami drabužiais iš trisiūlio kilpinio trikotažo patogiai jausitės ir mieste, parke, ir namuose. Šie drabužiai yra jaukūs ir patogųs, gerai nešiojasi, nepraranda formos. Dėl audinio kokybės ir jo savybių drabužiais galėsite džiaugtis ilgą laiką. Juk visi turime mėgstamiausių drabužių, kurie mums tapo mieli ir juos dėvėti norime kuo dažniau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.