Home > Namai > Kaip pasirinkti šviestuvą valgomajame?

Kaip pasirinkti šviestuvą valgomajame?

Vienas paprasčiausių būdų išsirinkti gerą šviestuvą valgomajam- įsigyti tą, kuris savo forma primena jūsų turimą stalą. Pailgas šviestuvas prie apvalaus stalo atrodys keistai, o sferinis ne visai estetiškai derės prie stačiakampio stalo su griežtomis linijomis. Nebijokite eksperimentuoti su šviestuvų gaubtais. Medžiaginiai šviestuvų gaubtai erdvei suteikia minkštumo, švelnumo pojūtį, o metaliniai atrodo rimčiau, labiau tiks prie klasikinio interjero. Kodėl gi jums neišbandžius ir netradicinių šviestuvų? Klasikinis sietynas, žinoma, atrodys labai prabangiai, bet gal ir popierinis šviestuvas tiks prie jūsų jaukaus modernaus interjero. Pakabinami šviestuvai visuomet kausto dėmesį, todėl galite tuo pasinaudoti, paversdammi valgomojo šviestuvą viso kambario puošmena ir svarbiausiu namų interjero dizaino elementu.

Kaip valgomajame turi būti pakabintas šviestuvas?

Per aukštai pakabintas šviestuvas atrodys per daug atskirtas nuo valgomojo. Geriausia šviestuvą kabinti tokiame aukštyje, kad po juo vidutinio ūgio žmogus dar galėtų praeiti, jei kelyje nebūtų stalo. Būtinai pasirūpinkite ir šviesos intensyvumo reguliatoriumi. Prisiminkite, kad šviestuvas turi kabėti tiesiai virš stalo, apšviesdamas visus jo kraštus, bet netrukdydamas žmonėms matyti vienas kito. Vos tik svečiai užeis į kambarį, jie būtinai pastebės šviestuvą, todėl išsirinkite kokybišką, modernų, iš įdomių medžiagų pagamintą įrenginį.

Sietynai

Sietynai lempa.lt be galo populiarūs šviestuvai, kurie ypač tinka kuriantiems, tai klasikiniai, Provanso ar kelis interjero stilius jungiantį namų interjerą. Sietynai rekomenduojami didelėse erdvėse- prašmatni svetainė, ištaigingas miegamasis ar angliško stiliaus darbo kambarys su raudonmedžio baldais. Mažesni, modernesnio stiliaus sietynai arba tiesiog įprastai vadinami pakabinamais šviestuvais puikiai papildys minimalistinį, skandinaviško tipo interjerą, pabrėš pietų ar vakarienės stalo zoną bei pripildys erdvę malonios šviesos.

Tradiciniai krištoliniai sietynai

Žinomiausi yra krištoliniai sietynai su nuostabiais, šlifuotais pakabukais. Šiems sietynams yra tipiška pilnai stiklinė išvaizda. Stiklinės sietynų svirtys užbaigtos stiklo dubenėliais, papuoštais įvairių formų krištoliniais akmenimis ir pakabukais. Ant šviestuvų pakabinti kokybiški šlifuoti pakabukai, kurie atspindi šviesą ir sukuria spalvingą vaivorykštę. Šlifuoti sietynai gaminami iš čekiško krištolo, kuris yra pripažįstamas kaip vienas geriausių visame pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.