Home > Grožis > Populiariausios vasaros stiliaus tendencijos

Populiariausios vasaros stiliaus tendencijos

Ar dažnai susimastote kas yra stilius? Arbas kas yra tendencija? Klasikinis stilius moterims yra vienas iš pagrindinių stilių. Jis gali apimti tiek kasdieninėje veikloje velkamus drabužius, batus aksesuarus, tiek darbinėje veikloje. Klasikinis stilius yra taip pat savitas kiek ir kiti, tačiau jo spalvos yra santūrios, spalvos labiau pastelinės, ne tokios ryškios, kaip kituose stiliuose.

Viena populiariausių metų vasaros stiliaus tendencijų – patogi ir laisvalaikio apranga. Pandemija paskatino mados perėjimą prie laisvesnių ir patogesnių drabužių, tokių kaip per dideli marškinėliai, laisvo kirpimo suknelės ir puošniai sijonai . Tikimasi, kad ši tendencija tęsis ir vasaros sezonu, daugiausia dėmesio skiriant kvėpuojantiems audiniams ir lengvai dėvimiems stiliams . Be to, sportinės aprangos dizaineriai dabar teikia pirmenybę tvarumui ir etiškai renkantis madą, kurdami drabužius, kurie būtų ne tik patogūs, bet ir tausojantys aplinką .

Kita populiari vasaros tendencija – ryškios ir drąsios spalvos. Šį sezoną itin paklausios sodrios ir ryškios spalvos, pavyzdžiui, kiaušinio trynio geltona ir žolės žalia . Tikimasi, kad Pantone metų spalva „paryškinta pilka“ ir „tviskanti, žėrinti“, ryškiai geltona, taip pat bus populiarus pasirinkimas . Ši tendencija pastebima ne tik drabužių, bet ir grožio industrijoje, o ryškios ir intensyvios nagų lako spalvos yra populiarus pasirinkimas . Pridėjus aprangai ryškios spalvos, galima drąsiai atrodyti ir suteikti žaismingumo bet kokiam vasaros įvaizdžiui .

Tvarūs ir etiški mados pasirinkimai taip pat tampa vis svarbesni vartotojams, ir tikimasi, kad ši tendencija išliks ir vasaros sezonu. Daugelis mados prekių ženklų dabar siūlo ekologiškus ir tvarius drabužius, tokius kaip perdirbti audiniai ir ekologiška medvilnė . Šis perėjimas prie tvarios mados yra ne tik geresnis aplinkai, bet ir skatina etišką darbo praktiką bei sąžiningą prekybą . Sąmoningai pasirinkdami drabužius, kuriuos perkame ir dėvime, galime prisidėti prie tvaresnės ir etiškesnės mados pramonės . Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje http://www.spalvotaistorija.lt/category/mada/. Domėkitės ir atraskite savo savitą stilių, kuris jums puikiai tiks vasaros metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.