Home > Maistas > Tarptautinės siuntos

Tarptautinės siuntos

Šiais laikais siuntų pristatymas Lietuvoje, Europos sąjungoje ir į trečiasias šalis vyksta greitai ir sklandžiai. Siuntų pristatymų užsiima keletas kompanijų, pvz.: TNT siuntos, VENIPAK siuntos, GLS siuntos, OMNIVA siuntos, FEDEF siuntos, URS siuntos ir DHL siuntos. Įvedus reikalingus duomenis į internetinę kainų skaičiuoklę galima išsirinksit pigiausią ir greičiausią variantą. Pasinaudoję siuskpigiau.lt siuntos pervežimo paslaugomis siunta bus pristatyta patikimai ir greitai. Apmokėję sąskaitą, gausite siuntos sekimo numerį, todėl bet kuriuo paros laiku galėsit žinoti savo siuntos buvimo vietą.

 

Kaip siusti siuntinį Lietuvoje ?

Siuntos gali buti siunčiamos paštu, autobusais ir mikroautubusais. Siuntinį galima siusti kurjerio pagalba, iškvietus kurjerį siuntinys bus paimtas ir pristatytas į norimą vietą. Patogu naudotis, nes siuntimo draudimas yra įskaičiuotas į siuntimo kainą.

Ką turime žinoti apie muitines ?

Siuntos vertę muitinė nustato pagal deklaraciją, klijuojama ant siuntos. Siuntos, kurios deklaruojamos iki 22 eurų praeina be trukdžių, bet jeigu muitinei kyla įtarimų siuntos yra peršviečiamos ir gali paprašyti apmokejimo dokumentų. Jeigu siunta yra sulaikyta, PVM teks mokėti nuo visos pervestos sumos. Didesnės vertės siuntas galima skaidyti į kelis siuntinukus. Už siuntos saugojimą gali buti skaičiuojamas terminalo mokestis. Jis priklauso nuo siuntos svorio ir saugotų dienų skaičiaus, todėl geriausia siuntas deklaruoti kuo greičiau. Europos Sąjungos šalyse už muito paslaugas mokėt nereikės, bet siunčiant į trečiasias šalis muito mokestis yra taikomas, nuo siunčiamos šalies įstatymų,  gali priklausyti nuo turinio, vertės ir panašiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.