Home > Mamai ir vaikui > Laiminga mama – graži mama

Laiminga mama – graži mama

Šiandien grožio industriją džiugina naujausios technologijos, padedančios pasiekti matomų rezultatų, dėl to kiekviena mamytė gali save palepinti patinkančiomis grožio procedūromis. Kokios tradicinės grožio paslaptys iš skirtingų pasaulio kampelių?

Taukmedžio sviestas, kokia jo paslaptis?

Sviestas gaminamas iš taukmedžio arba plačiašakio karitmedžio riešutų, kurių gausu Afrikoje. Ganoje sviestas naudojamas apsaugoti odą nuo žalingų saulės UV spindulių. Taukmedžio sviestas dažniausiai naudojamas lūpų priežiūros kosmetikoje. Jis nuolat minkština ir maitina odą bei apsaugo nuo skilinėjimo. Lūpų dažai, kurių sudėtyje yra taukmedžio sviesto, išsilaiko ilgiau nei lūpų pieštukai, pagaminti iš naftos produktų. Svarbu pažymėti, kad taukmedžio sviestas tinka ne visiems – nors jis puikiai drėkina odą, gali kimšti poras, todėl nerekomenduojamas žmonėms, turintiems spuogų. Graži oda yra laimingo gyvenimo receptas.

Australijoje išpopuliarėjusi kraujažolės šaknis laikoma moters grožio paslaptimi

1960-aisiais buvo aptikta, kad kraujažolės, naudotos žaizdoms dezinfekuoti, turi salicilo rūgšties, kuri padeda sumažinti skausmą ir karščiavimą. Kramtomoji kraujažolė taip pat gali palengvinti danties skausmą. Pirmosios kraujažoles grožiui panaudojo aborigenės – iš šių augalų pagamintais įrankiais atsikratė strijų. Kosmetika, kurios sudėtyje yra veikliosios kraujažolės medžiagos, efektyviai drėkina odą, o graži moteris yra laiminga moteris.

Kada ir kur reikia naudoti purvą?

Jau seniai žinoma, kad Negyvosios jūros purvas turi gydomųjų savybių – būtent iš procedūrų, kuriose buvo naudojamas purvas, gimė SPA centro idėja. Negyvosios jūros purve gausu druskos ir naudingų mineralų, o purvo procedūra gali išvalyti odą, padėti išplauti toksinus ir gydyti spuogus.

Raudonos vynuogės tinka ne tik valgymui

Raudonosios vynuogės yra žinomos dėl savo antioksidacinių savybių. Čilės moterys gamina tradicines veido kaukes iš raudonųjų vynuogių košės ir miltų – tai suteikia odai švytėjimo. Raudonosios vynuogės – užkerta kelią vėžiui, širdies ir kraujagyslių ligoms. Vynuogių kauliukų aliejuje ir svieste gausu beta karotino ir vitaminų, kurie saugo organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, saugo odą nuo saulės nudegimo, aprūpina odą būtinomis medžiagomis, skaistina veido spalvą ir suteikia elastingumo, moterys gražiai atrodo.

Jei norite sužinoti daugiau grožio paslapčių, būtinai užsukite paskaityti čia: http://vaikas123.lt/category/mamoms/grozio-paslaptys-mamoms/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.