Home > Namai > Kaip išsirinkti tinkamą dušo padą?

Kaip išsirinkti tinkamą dušo padą?

Kaip išsirinkti tinkamą dušo padą..

Vonios įrangos pagrindas – vonios keramika, kurioje yra dušas arba vonia. Pasirinkus pirmąjį variantą, galima rinktis dušą su dušo padėklu arba be jo. Jei dušo kabina turi ir duris, ir sienas, dušo padėklas tampa būtinas. Dauguma kabinų montuojamos ant dušo padėklų, nors parduodamos ir be jų. Tada turime pasirinkti tobulą dušo padėklą, kuris sudarys vientisą komplektą su kabina ir užtikrins visišką sandarumą. Platų asortimentą rasite aikadaplius.lt.

Dušo padų tipai

Klasikiniai dušo padai – jų formos turi atitikti dušo kabinos formą ir matmenis. Rinkoje yra kvadratinių, stačiakampių, pusapvalių, apvalių ir šešiakampių modelių. Tipiškiausios yra nuo 5 iki 30 cm gylio. Į šį matmenį reikia atsižvelgti lyginant su pačios kabinos aukščiu, kad kabina su dušo padėklu laisvai tilptų interjere. Kai kurie modeliai gali turėti neslidų dugną ir net masažuojančius purkštukus.

Dušo paviršiai – tai itin ploni emaliuoti plieniniai dušo padėklai, dažniausiai stačiakampio arba kvadrato formos, kurie praktiškai įsilieja į grindis, o jų paviršių lengva valyti.

Dušo padėklai po plytelėmis – vieta tokiam dušo padėklui turi būti suplanuota iš anksto, pageidautina statybos ar bendros vonios remonto stadijoje. Juose yra įmontuotos drenažo arba kanalizacijos grotelės ir sifonas. Po plytelėmis išklotų dušo padų korpusai profiliuoti, o jų paviršius padengtas sandarinimo kilimėliu. Šiuo atveju kabina be dušo padėklo montuojama tiesiai ant grindų.

Kurį dušo padą rinktis?

Idealu pasirinkti gamintojo rekomenduojamą dušo padą konkretaus modelio kabinoms, nes taip išvengsite komplikacijų montavimo metu. Vieni modeliai turi integruotus korpusus, kitus galima įsigyti atskirai. Mažiems vonios kambariams, kuriuose dažniausiai įrengiamos kampinės dušo kabinos, verta rinktis gilesnį dušo padėklą, pvz., su kėdute, kurioje galėsite maudyti mažą vaiką. Itin ploni dušo padai puikiai tiks maudymosi patalpoms su erdvia sienine arba laisvai pastatoma kabina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.