Home > Grožis > Auksiniai pakabukai su deimantais

Auksiniai pakabukai su deimantais

Tikriausiai ne viena moteris svajoja apie kokybišką grandinėlę su gražiu pakabuku. Klausimas, kur nusipirkti pakabukų grandinėlėms? Jeigu ieškote iš pigių metalų pagamintų pakabukų, tai jų galite lengvai įsigyti prekybos centruose, specializuotose parduotuvės ar turguje. Tačiau jeigu nori pakabukų, kurie būtų pagaminti iš aukso ar sidabro, tuomet reikės kreiptis į specializuotas parduotuves. Auksiniai pabukakai gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių eurų. Tiksli kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmiausia, tai pakabuko svoris. Jeigu jis bus gana sunkus ir pagamintas iš gryno aukso, tai natūralu, kad jis kainuos gana nemažai. Tačiau jeigu pakabukas gaminamas iš pigesnių metalų ir tik padengiamas auksu, tuomet kaina mažesnė. Taip pat kainą labai įtakoja kiti priedai. Dažnai auksiniai pakabukai turi įkomponuotus kristalus ar deimantus. Todėl kaip jau suprantate, tokie priedai ženkliai padidina kainą. Ar verta pirkti brangų pakabuką? Tikriausiai tie, kas neturėjo dažnai sakytų, kad tikrai neverta, tačiau jeigu jūsų finansinės galimybės leidžia įsigyti kokybišką pakabuką tuomet tikrai rekomenduojame tai padaryti.

Ar galima pakabuką gaminti individualiai?

Nors ir juvelyrinių dirbinių parduotuvėse yra tikrai didelis pasirinkimas, tačiau dažnai klientai neranda ko nori. Aišku, kartais ir didelis asortimentas pakiša koja. Gi lengviau išsirinkti iš penkių variantų, nei iš penkių šimtų. Tačiau specialistai prieš renkantis pakabuką rekomenduoja pagalvoti ko jūs norėtumėte. Taip pat apsvarstykite kokį biudžetą gali tam skirti. Kada tiksliai žinosite biudžetą, tuomet galite ir užsisakyti individualiai jums gaminamą auksinį pakabuką. Daugelis įmonių turi profesionalius juvelyrus, kurie per kelias savaites gali sukurti itin kokybišką produktą, kuris bus vienetinis gaminys. Aišku, tai kainuos gana nemažai. Tačiau, kaip jau minėjome jeigu galite sau leisti, tuomet tikrai rinkitės tokį variantą.

Ar verta pirkti internetu?

Auksiniai pakabukai gali kainuoti ir kelis tūkstančius eurų, todėl visiškai suprantama, kad daugelis klientų nelabai norės viską atlikti internetu. Kažkaip ne daugelis pasitiki pardavėjais. Tačiau prieš perkant produkciją, nesvarbu ar brangi ar pigi, rekomenduojame tikrinti pardavėją. Tai galite padaryti pasinaudoję internetu. Čia visuomet rasite atsiliepimų puslapių, kuriuose pateikiama išsami informacija apie pirkėją. Aišku, labai svarbu peržiūrėti ir forumus. Lietuvoje turime ne vieną virtualią bendruomenę, kurioje rasite daug naudingos informacijos. Jeigu taip atsitinka, kad forume nerandate temos apie jūsų pasirinktą pardavėją, tuomet drąsiai sukurkite naują temą ir paprašykite forumo narių patarimo. Ar verta pirkti ar ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.