Home > Grožis > Kaip išsirinkti rankinę pagal figūros tipą?

Kaip išsirinkti rankinę pagal figūros tipą?

galanterija, rankines, figura

Galanterija neatsiejama įvaizdžio dalis. Jos pagalba galime kurti stilių, formuoti kūno proporcijas, pagyvinti, suteikti žaismingumo savo įvaizdžiui. Patartina atsakingai ir apgalvotai rinktis diržus, pinigines, rankines ir kitas galanterijos prekes. Nes ji gali, kaip vyšnaitė ant torto, užbaigti jūsų derinį ir padaryti jį tobulu, arba visą vaizdą išdarkyti, nors ir visi rūbai, batai bus parinkti nepriekaištingai.

 

Žinoma renkantis rankinę, taip pat ir kitas galanterijos prekes, reikia žiūrėti į veidrodį, pasirinkti mėgstamą spalvą, medžiagos tekstūrą, žiūrėti, kad patiktų vidus, būtų pakankamai ir patogių kišenėlių, tačiau pravartu žinoti ir kelias gudrybes, kurios padės išsirinkti tobulai jums tinkantį rankinuką, neparyškinant figūros trūkumų, o priešingai, juos pridengiant.

 

Stambaus ir tvirto tipo figūros savininkei netiks mažytis rankinukas, kadangi dar labiau išryškins figūros didumą. Verta rinktis didesnę, tvirto modelio rankinę, kurią galima nešioti tiek ant peties, tiek rankoje.

 

Žemo ūgio, smulkiai moteriai tik mažesnė rankinė. Jei norėsite į ja sutalpinti daugiau, patartina rinktis ne didesnę, kaip vidutinio dydžio.

 

Aukštoms, lieso kūno sudėjimo moterims tiks rankinės ilgomis rankenomis, kadangi trumpomis rankinė pabrėž kūno ilgį ar net vizualiai jį ištemps.

 

Apvalaus kūno sudėjimo moterims, nereikėtų slėptis už rankinės arba pasirinkti per mažą, nes tai išryškins kūno dydį rankinės atžvilgiu. Patartina rinktis vidutinio dydžio, griežtų formų rankinę.

 

Plačių kubų, vadinamoms „kriaušės“ formos figūra, savininkėms nepatartina rinktis rankinių per petį, kurios kabo ties klubais. Šioje vietoje esanti rankinė išryškins klubų plotį.

 

Lengviausia rankinę ir kitas galanterijos prekes išsirinkti „smėlio laikrodžio“ tipo figūros savininkei. Čia tiks visų modelių rankinės. Viską svarbu derinti prie kuriamo įvaizdžio.

 

Renkantis galanterijos prekes tikslas yra išlaikyti proporcijas – mažesniam žmogui, mažesnė rankinė, plonesnis diržas su mažesne sagtim, didesniam – didesnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.