Home > Grožis > Kaip geriausia prižiūrėti natūralios odos kuprinę?

Kaip geriausia prižiūrėti natūralios odos kuprinę?

Nusipirkus natūralios odos kuprinę, patariama impregnuoti, naudojant purškiklį, gaminio purkškimą atlikti 3 kartus, po kiekvieno purškimo leisti odai išdžiūti. Nuo nepalankių oro sąlygų gali likti dėmės, jas geriausia  valyti su drėgna šluoste, pamirkytą į šarminį vandenį, odos valymui nenaudoti cheminių valiklių. Valyti pradėti mažiau matomoje vietoje ir išsitikinus, kad oda  valosi, nepalieka  pėdskų, leisti jai išdžiūti. Natūrali oda gali būti sugadinta nuo vandens pertekliaus, todėl negalima jos džiovinti prie džiovintuvų, o leisti išdžiūti kambario temperatūroje, produktas turėtų  būti saugomas nuo įvairių kosmetikos priemonių, nuo kvepalų ir laikyti gerai ventiliuojamoje patalpoje, o ne spintoje

Natūralios odos kuprinės moterims

Natūralios odos kuprinės moterims yra praktiškos ir populiarios, joms nereikia sudėtingos priežiūros, sningant ar lyjant gaminys nesusigadins, nes jos pagamintos iš aukštos kokybės odos, nesideformuoja, nesilaužo nuo šalčio, tinkamos nešioti prie skirtingų oro temperatūrų sąlygų. Šiai dienai odinių kuprinių modelių ir  dydžių yra daug ir įvairių į jas gali tilpti smulkūs daiktai ir didesni, pvz., nešiojamas kompiuteris, planšėtė, knygos, vadovėliai ir kt. Kuprinė turi keletą kišenėlių ir skyrių, į kuriuos daiktai sudedami tvarkingai. Moteriškos kuprinės pagamintos  iš aukštos kokybės natūralios odos yra ekologiškos ir saugios, nesukelia alerginių reakcijų.

Miesto ir verslo kuprinių modeliai

Kuprinių modeliai skirtingi, miesto modeliai išsiskiria savo dizainu ir priedais, spalvingumu, jų talpa dažniausiai nedidelė arba miniatūrinė, įvairių formų. Verslo modeliai skiriasi nuo miesto kuprinių savo dizainu, su tokiomis kuprinėmis einama į paskaitas, į darbą, jos pritaikytos tam, kad galima būtų išsidėti kompiuterį ir kitus svarbius daiktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.