Home > Saviugda > Automobilis, moteris ir mada

Automobilis, moteris ir mada

prestizines klases, automobilis, moteris

 

Vairavimas teikia vienodą malonumą moterims ir vyrams, pastarieji daugiau dėmesio skiria techninėms automobilio charakteristikoms tuo tarpu moterims svarbiausia forma, spalva ir bendras stilius. Dar vienas dalykas kuo skiriasi moterų požiūris yra tai kad moterims svarbu ne tik tai kad automobilis atrodytų madingai tačiau būtų ir saugus. Sėdėti aukštai, matyti toliau, patogiai įlaipinti vaikus, patalpinti visus pirkinius bagažinėje ir niekuomet neužklimpti sniege žiemą. Taip masto praktiškos moterys tačiau daugiau nei 70 procentų moterų renkasi transporto priemonę tik pagal grožį.

 

Kiekvienas vyras žino kad visos moterys mėgsta dėmesį, tad vairuojant stilingą automobilį pvz. kabrioletą jos gali sulaukti dar daugiau dėmesio. Prestižinės klasės sedanas arba kompaktiškas miesto visureigis visuomet atrodys stilingai bet didžiausio dėmesio moterys sulaukia vairuodamos penktojo-septintojo dešimtmečio a Volkswagen Beetle, Fiat 500, Mini Cooper arba naują sportinį kabrioletą. Išraiškingus automobilio eksterjero elementus galima derinti su drabužių stiliumi ir aksesuarais. Neretai nutinka taip kad šeimoje moteris taip stipriai įtakoja savo sutuoktinį ir rezultate tenka eksploatuoti automobilį su mažiau talpia bagažine, dviejų durų, didesniu apetitu kurui.

 

Garsios, turtingos moterys leidžia sau išlaidauti ir keičia automobilius it rankines ar batelius pvz. Kim Kardashian mėgsta skirtingus Ferrari super galingus automobilius, Rihannos garaže tikrai surastume egzotiškos spalvos Lamborghini Aventador ir Rolls Royce, Beyonce pirmenybę teikią Mercedes AMG stiliui. Maybach, Porsche, Maserati ir kiti prabangių automobilių gamintojai neriasi iš kailio kad tik patenkintų įžymybių skonio užgaidas siūlydami personalizuotus sprendimus, automobilio išorės ir interjero dizainą ir naujausias medžiagas atitinkančias dvidešimt pirmojo amžiaus automobilių mados tendencijas. Inžinieriai ir dizaineriai dirba išvien, automobilių pramonė ir mada žengia koja kojon siekdami visomis priemonėmis patenkinti vis didėjančius vartotojų lūkesčius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.