Home > Grožis > Fotoepiliatorius – ne tik profesionalams

Fotoepiliatorius – ne tik profesionalams

fotoepiliatorius, grozis,

Fotoepiliacijos terminas grožio industrijoje atsirado palyginti neseniai, bet šiandien tai viena populiariausių procedūrų kosmetologų kabinetuose, suteikianti moterims bei vyrams komforto ir pasitikėjimo savimi, leidžianti nereikalingų plaukelių atsikratyti ilgesniam laikui. Bet fotoepiliatorius yra skirtas ne tik profesionalams – šio prietaiso nauda galime mėgautis ir namuose.

Vienas geriausių pasirinkimų namų naudojimui bus „Silk‘n“ fotoepiliatoriai, apjungiantys saugumą ir visas gerąsias fotoepiliatoriaus savybes. Skirtingos prietaisų charakteristikos leidžia pasirinkti tinkamiausią pagal savo poreikius.

Dažnai laikomasi pozicijos, jog fotoepiliatorius yra labai brangus pirkinys ir todėl dvejojama net pradėti paieškas. Jei kalbėtume apie profesionalams skirtus prietaisus, tuomet pirkinio kaina neabejotinai būtų aukštesnė, bet naudoti namuose skirti „Silk‘n“ fotoepiliatoriai, turintys visas reikalingas funkcijas, pasižymi labai patrauklia kaina – puikų, funkcionalų ir efektyviai plaukelius šalinantį fotoepiliatorių galite įsigyti kiek daugiau nei už šimtą eurų (pavyzdžiui, moterų įvertinti ir mėgiami „Jewel“ ar „Glide“ modeliai). Kiek funkcionalesnis prietaisas kainuos apie porą šimtų eurų. Tai nedidelė investicija, palyginti su nauda, kurią gausite, ar kiek išleistumėte pinigų, jei fotoepiliacijos procedūras patikėtumėte profesionalams.

Pasitaiko, kad norą įsigyti asmeniniam naudojimui skirtą fotoepiliatorių stabdo baimė, esą jis degina odą ir todėl procedūrai planuojamas vizitas pas specialistą. Bet šis prietaisas tikrai odos nedegins, jei tinkamai parinksite galingumą. Kokybiškų „Silk‘n“ fotoepiliatorių šviesos blykstės galingumas yra 5 J/cm2 – tai optimalus galingumas, reikalingas efektyviam plaukelių pašalinimui ir saugiam naudojimui, visiškai nekenkiant odai, jos nedeginant ir nedirginant.

Žinoma, sėkmingam fotoepiliatoriaus naudojimui namuose ir norimam rezultatui pasiekti bene svarbiausia yra išsirinkti tinkamą fotoepiliatorių. Be esminių prietaiso charakteristikų, įvertinkite ir odos bei plaukelių spalvą. Būtina nustatyti odos tipą, nes ne visi prietaisai tinka kiekvienam tipui. Pavyzdžiui, I–IV odos tipams tinka visi „Silk‘n“ fotoepiliatoriai, bet V odos tipui verta rinktis „Glide“, „Infinity“ arba „Jewel“ modelius, o štai VI tipui tinka dar mažiau fotoepiliatorių modelių – iš „Silk‘n“ asortimento šio odos tipo savininkams puikiu pasirinkimu bus „Infinity“ modelis. Kartais nustatyti odos tipą sunku, todėl konsultacijos verta kreiptis į specialistus, kurie padės išsirinkti konkrečiai Jums labiausiai tiksiantį fotoepiliatorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.