Home > Namai > Detalės, kurios pagyvins namų interjerą

Detalės, kurios pagyvins namų interjerą

Metas metamorfozei yra tada, kai mūsų interjeras nustoja mums patikti ir pradeda atrodyti nuobodus. Būtent šiuo laikotarpiu verta pagalvoti, kokios svetainės interjero detalės, spalvos, raštai ir faktūros puikiai derėtų mūsų erdvėje, o kartu ją pagyvintų. Gražų išdėstymą suteikia ne tik baldai. Labai svarbios ir visokios detalės: ir sienų dekoracijos, ir visokios tekstilės rūšys, suteikiančios žavesio visam interjerui. Kai už lango stipriau šviečia saulė, pats laikas įvesti keletą šiltų akcentų į svetainę, vaikų kambarį ar miegamąjį.

Namų interjero detalės – iš ko rinktis

Labai tiks įvairios nuotraukos ar paveikslai. Jie kainuoja nedaug ir gali radikaliai pakeisti buto interjerą. Jei norime įnešti šiek tiek daugiau gamtos ir šilumos, erdvę galime praturtinti augmenija. Jei norime erdvei suteikti stiliaus, senoviniai daiktai bus puikus sprendimas. Tokiu būdu galime pasiekti elegancijos efektą už nedidelę kainą.

Jei norime į kambarį įvesti naujų spalvų, neturime per tapetuoti kambarių. Dažnai užtenka naujų užuolaidų, pagalvių ar rankų darbo interjero detalių.
Drąsiesiems rekomenduojama raštus derinti kontrastingai. Nebijokite gėlių motyvų derinti su dryžiais. Šiek tiek beprotybės gali puikiai pabrėžti modernų kambario stilių.

Ar jūsų svetainė liūdna?

Turite tamsias sienas, jos jums patinka, bet kambarys per tamsus? Nesijaudinkite, net ir tamsų interjerą galima pagyvinti nenaudojant sniego baltumo dažų. Tereikia languose pakabinti ryškias dekoracijas – vasariškos, itin peršviečiamos užuolaidos į interjerą įleis daug saulės, o tamsios sienas atrodys „lengvai“. Kaip lango apdailos dalį ant palangės galite pastatyti spalvingus vazonus.

Kaip praskaidrinti butą, kuris yra prastai apšviestas ir apstatytas tamsiais baldais? Nereikia investuoti į naujus baldus – ir šį kartą pakaks tekstilės. Ant sofos, fotelių ir lovos paskleiskite ryškius užvalkalus ar antklodes. Jie bus puikus puošybos elementas, kurio dėka interjeras taps ne tik šviesesnis, bet ir kur kas jaukesnis.

Dažniausiai namuose grindys yra vienspalvės ir kartais per tamsios. Kaip pagyvinti kambarį nekeičiant grindų? Naudokite kilimus. Smėlio ir kreminės spalvos atspalviai pagyvins interjerą, o sultingų spalvų kilimai sugriaus monotoniją ant grindų ir praturtins visą išdėstymą. Kilimėlį galite ištiesti svetainės viduryje arba pastumti po sofa ir kavos staliuku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.