Home > Saviugda > Ko reikia vedant mokymus saviugdai?

Ko reikia vedant mokymus saviugdai?

saviugda, mokymai, magnetinės lentos

Saviugdos mokykla- projektas skirtas žmonėms, kurie nori ir siekia asmeninio tobulėjimo, žmonėms, kurie nori sukurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą. Mokymai- tai vieta, kur ugdomi konkretūs įgūdžiai, pavyzdžiui: pardavimų, savęs prezantacijos, viešojo kalbėjimo meno, efektyvaus bendravimo ir kt. Mokymose susirenka daug įvairių klausytojų, jaunuolių ir garbaus amžiaus žmonių, vieni būna aktyvūs, bendraujantys ir atvirkščiai- santūrūs ir susimąstę, o ateina jie dėl įvairių priežasčių: dėl saviugdos pašaukimo, dėl to, kad įdomu- tai yra gera ir natūralu.

Kokie iškyla klausimai?

Žmogaus vidinis klausimas dažniausiai slepiasi jo motyuose ir tiksluose, jis susipažįsta su programa, kuri yra jam reikalinga, nurodomi įgūdžiai ir žinios, susimoka, dirba ir gauna sau reikalingą rezultatą.

Kaip pradėti pokyčius savo gyvenime?

Didelė dalis žmonių, pokyčius savo gyvenime sunkiai įsivaizduoja, bijo keisti darbą arba prfesiją, nes jaudinasi dėl finansinės padėties, kad nesugebės užsidirbti pinigų. Tai lemia pasitikėjimo savimi trūkumas, noras kontroliuoti ir nesugebėjimas būti nežinomybėje. Saugumas yra vienas svarbiausių žmogaus poveikių, dėl to bijoma išeiti į neužtikrinumą. Prieš priimant apsisprendimą, darant konkretų žingsnį, reikėtų įsipareigoti pokyčiui, būna, kad žmonės pasvarsto apie pasikeitimus, o sprendimo nepriima, bet kai žmogus būna įsipareigojęs pokyčiui, jo vidinė baimė susitraukia ir sumažėja.

Magnetinės lentos

Magnetinės lentos  lĮ „stibi“ gaminamos visoms mokymosi įstaigoms, prezentacijai, mokymams, renginiams suruošti, biuro darbo organizavimui. Lentos gali būti keramikinės, kamštinės, stiklinės, pastatomos lentos, vartomos lentos, tekstilinės lentos, pastatomi stendai, rakinami stendai ir kt. Gaminami visi priedai skirti lentoms: žymekliai, magnetai, kempinėlės, konferencijų dalyvių kortelėms laikyti skirti dėkliukai, smeigtukai. Magnetinės lentos gai būti įvairių spalvų ir skirtingų matmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.