Home > Mamai ir vaikui > Mamos ir vaiko kambarys

Mamos ir vaiko kambarys

interneto svetainė, mamos vaiko kambarys

 

Niekas kitas taip neįneša į kasdieninį gyvenimą tiek pokyčių ir malonių rūpesčių, kaip kūdikio atėjimas į šį pasaulį. Tuomet rodos viskas aplink nustoja egzistuoti, nes visas dėmesys ir pasaulis pradeda suktis aplink jį.

 

Kalbant apie mamos ir kūdikio kambarį, jis turėtų būti ramus, apsaugotas nuo išorinio triukšmo ir praktiškai funkcionalus, pritaikytas visiems jų poreikiams. Visų pirma, vienas iš pagrindinių kriterijų, reikalingų naujagimiui, yra saugumas. Tad kambarys turėtų tapti saugia užuovėja, kur kūdikis gali pabūti su savo mama, o ji galėtų ramiai savo vaikelį pervystyti ir pamaitinti. Todėl rekomenduotina sienas dažyti neutralia spalva ar kuo šviesesne, nes tai suteikia jaukumo ir ramybės pojūtį. Be to pageidaujama, kad mažyliui nuo gimimo iki beveik vienerių metų, būtų vystymo lenta. Jos būna įvairiausių dizainų, tiek stacionarios, tiek integruotos į komodą. Šis variantas yra labai praktiškas, nes neužima papildomai vietos bei garantuotai išlaiko lentos stabilumą. Žinoma kainos atžvilgiu ji būtų brangesnė, tačiua dėl kūdikio saugumo užtikrinimo galima investuoti į kokybiškus baldus.

 

Be pervystymo lentos, pageidaujam, kad būtų įrengta patogi vieta mamai prisėsti, tai galėtų būti minkšta ir patogi kėdė su atkalte, fotelis ar tachta su nugarėle. Svarbiausia, kad mama komfortiškai sėdėdama, galėtų atsiplaiduoti ir ramiai pamaitinti savo kūdikį. Ne viena interneto svetainė, prekiaujanti baldais, siūlo įvairius interjero sprendimus mamos ir vaiko kambario įrengimui.

 

Šiuolaikiniuose interjeruose vyrauja natūralumo, lengvumo ir ekologiškumo tendencijos, orientuotos į natūralias medžiagas ir natūralius pluoštus, neutralias, pastelines spalvas su saikingu dekoru ir minimalizmu. Visi baldai turėtų būti saugūs, suapvalintais kraštais, be jokių smulkių, greitai lūžtančių detalių ar dekoro elementų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.