Home > Maistas > Kaip atliekamas riebalų persodinimas į veidą?

Kaip atliekamas riebalų persodinimas į veidą?

Ko gero tai yra viena populiariausių operacijų. Klausimas kodėl? O gi, tai operacija, po kurios jūs realiai atrodote jaunesnis. Juk nuo veido prasideda jūsų kontaktas su kitais žmonėmis. Suprantama, kad norisi, kad veide nebūtų raukšlių ir jis atrodytų lygus. Tačiau taip jau yra, kad bėgant metams veido srityje mažėja riebalų sluoksnis, kurio pasekoje jūsų veidas praranda gražias formas, atsiranda įdubimai, daugiau raukšlių. Priešingai negu kitos kūno vietos, veidas puikiai išnaudoja riebalus. Juk riebalų perteklius šlaunų ar pilvo zonoje nėra pageidaujamas. Taigi, riebalų persodinimas į veidą yra atliekamas gana nesudėtingai. Pasitelkus specialius įrenginius pirmiausia atliekamas riebalų nusiurbimas nuo šlaunų ar pilvo ir šie riebalai yra patalpinami veido zonoje. Bendrai pasakius procedūra nėra labai sudėtinga, nors daugeliui naujų klientų taip neatrodo. Aišku, yra natūrali rizika, kad riebalai gali netolygiai pasiskirstyti, tačiau visi defektai yra lengvai koreguojami. Tokio tipo operacijos yra gana dažnai atliekamos, todėl chirurgai yra gerai susipažinę su visu procesu.

 

Kur geriausia darytis tokią procedūrą?

 

Jeigu peržiūrėsite internete esamą informaciją, tai pamatysite, kad Lietuvoje turime ne vieną grožio kliniką, kuri profesionaliai atlieka tokias paslaugas. Tačiau vis tiek iškyla klausimas į kurią grožio kliniką kreiptis. Juk klientai tokias procedūras daro iš visos Lietuvos, todėl jie nesunkiai gali nuvažiuoti tiek į Kauną ar į Vilnių. Juk pagrindas, kad visa grožio procedūra būtų atlikta tinkamai. Taigi, pasitarę su klientais, grožio klinikų atstovais galime pasakyti, kad pirmiausia nusprendus atlikti tokią procedūrą reikėtų susipažinti su tuo, kaip ji yra atliekama. Tai galima padaryti atvykus į grožio kliniką arba peržiūrėjus video reportažus “Youtube” socialiniame video tinkle. Aišku, geriausia kuomet klientas atlieka visus veiksmus. Tuomet jis turi daugiau informacijos apie pačia procedūrą ir geriau supranta kas jo laukia. Priešingu atveju, labai sunku chirurgams bendrauti su klientais, kurie iš viso nieko nežino apie procedūras.

 

Specialisto patarimai būsimiems klientams

 

Taigi, ką gali patarti grožio klinikos atstovas. Jeigu jūs nusprendėte, kad norite atlikti riebalų persodinimą į veidą, tuomet pirmiausia sau užduokite klausimą kam jums to reikia. Tikrai didelė dalis klientų ir taip gerai jaučiasi, o operacijas nori darytis dėl mados. Specialistai griežtai rekomenduoja taip nesielgti. Juk operacija nėra tokia paprasta, todėl gali pasitaikyti ir klaidų. Tik įsivaizduokite situaciją, kad po grožio procedūros atrodote dar blogiau. Aišku, mes jūsų negąsdiname, tačiau iš tikrųjų gerai pagalvokite ar jums reikalinga tokia procedūra. Aišku, nemaža dalis klientų iš tiesų nori atrodyti jaunatviškiau, tuomet reikia tik pasirinkti specialistus ir atlikti procedūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.