Home > Grožis > Kokį maudymuką rinktis atostogoms prie jūros?

Kokį maudymuką rinktis atostogoms prie jūros?

Maudymosi kostiumėlis – tai vienas iš svarbiausių vasaros sezono atributų, kuris yra būtina atostogų metu! Maudymukai gali būti įvairių stilių, tipų ir spalvų, vientisi arba dviejų dalių maudymukai, su petnešėlėmis ar reguliuojami raišteliais.

Renkantis maudymosi kostiumėlį atostogoms prie jūros, reikėtų pagalvoti ne apie vieną, o bent du skirtingo tipo kostiumėlius. Ir tai tikrai ne tam, kad būtų galima juos kitiems pademonstruoti. Ir net ne tam, kad pačiai nenusibostų, tiesiog patariama turėti skirtingus maudymukus skirtingiems atvejams.

Dviejų dalių maudymosi kostiumėlis – puikus pasirinkimas deginimosi metu, o štai vientisas – maudynėms baseine ar mėgaujantis ekstremaliomis vandens pramogomis. Jeigu planuojate vykti į vandens atrakcionus ar plaukioti su vandens motociklu, tikriausiai geriau jausitės su vientisu maudymuku. Juk nučiuožus nuo vandens tramplyno, nenorėtumėte išnirti be apatinės maudymosi kostiumėlio dalies.

Tiesa, maudymosi kostiumėlio tipą reikėtų rinktis atsižvelgiant ir į kūno formas. Čia labai svarbus ir maudymuko dydis, su kuriuo turėtumėte jaustis išties komfortiškai ir patogiai. Galite rinktis kostiumėlius su reguliuojamais raišteliais, braziliško, bikini tipo ar klasikinius. Tinkamai pasirinkus maudymosi kostiumėlį, pasitikėjimą savimi jausite, kad ir kokių kūno formų būtumėte!

Atostogoms galite rinktis ryškių spalvų, žaismingus maudymosi kostiumėlius, nors tai yra kiekvieno individualus pasirinkimas. Spalvas galima rinktis taip pat atsižvelgiant į savo odos atspalvį. Jeigu oda labai šviesi, geriau rinktis ryškesnius ar juodos spalvos maudymosi kostiumėlį, kuris pabrėš ir išryškins jūsų kūno linijas. Tuo tarpu tamsaus gymio ar įdegusios odos savininkės gali rinktis ryškiaspalvius maudymukus.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į audinį ir paties maudymosi kostiumėlio kokybę. Pasirinkus kokybiškus gaminius jausitės komfortiškai ir užtikrintai, jūsų nevargins pasislinkę ar besiriečiantys pakietinti kaušeliai ir nuolat atsisegantys užsegimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.