Home > Namai > Kur kreiptis norint įsirengti kiemo terasą?

Kur kreiptis norint įsirengti kiemo terasą?

Jei jūsų turtas yra ant kalvos ar šlaito, galite pamanyti, kad jums nėra galimybės turėti terasos ar turėti savo sodo.
Terasos sodai leidžia užauginti įvairius augalus ir daržoves, nebijant, kad visos jūsų pastangos bus nuplautos. Ši parinktis leis bet kuriam namų savininkui su stačiais šlaitais, kur kitaip sodinti būtų neįmanoma, sukurti „mini sodus“, kurie užkirstų kelią erozijai padalijant kalvotas vietas į mažesnio lygio skyrius. Tokiu būdu vanduo gali būti geriau paskirstytas.

Terasos sodas taip pat gali aptarnauti kitus tikslus bet kokio tipo komerciniam ar gyvenamam pastatui ar plokščiam ar nuožulniam stogui. Išlygindami plotą ar sutvarkydami jį, galite sukurti daugiau gyvenamojo ploto lauke. Šioje mažoje terasoje esančioje vietoje galite pridėti vandens ypatybių, sukurti daržovių sodą arba užauginti įvairius išaugintus augalus.

Terasos sodai gali padaryti labai patrauklų bet kurio kraštovaizdžio papildymą, ypač kai jie yra pasodinti daugiamečių augalų, vienmečių ar amžinai žaliuojančių šliaužiančių krūmų.

Pasirinkite tinkamas medžiagas

Terasos sodus galima pastatyti iš įvairių medžiagų, įskaitant plytas, uolienas ir betoninius blokus, nors apdorota mediena yra populiariausias pasirinkimas. Jo pranašumai yra mažesnis kainos taškas nei daugelis kitų medžiagų ir tai, kad ji lengviau susimaišo su natūralia aplinka.

Kai kurios galimybės yra kraštovaizdžio medienos, kurios gali trukti daugelį sezonų sode, kuris yra idealus pasirinkimas daržovių sodams, nes tai gali padėti užkirsti kelią cheminėms medžiagoms išplauti dirvą.

Prieš pradėdami, atminkite, kad bet koks jūsų pasirinktas terasos sodo dizainas turės atitikti jūsų kraštovaizdį. Jei susiduriate su šlaitu, turėsite tai įtraukti į savo „pasidaryk pats“ terasos sodo projektavimo planus. Tai reiškia tiksliai žinoti, kokį šlaitą jūs turite. Be to, terasos įrengimo kaina gali būti ne tokia didelė kaip įsivaizdavote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.