Home > Grožis > Ar vestuviniai žiedai turėtų būti vienodi?

Ar vestuviniai žiedai turėtų būti vienodi?

Vienas iš pagrindinių vestuvių akcentų yra vestuviniai žiedai. Kokie jie buvo seniau ir kokios tradicijos vyravo? Tikriausiai net nereikėtų klausti, tai galime pamatyti, atkreipę dėmesį į vyresnio amžiaus porų žiedus. Ko gero beveik pas kiekvieną porą pamatytume vienodus žiedus. Tokios buvo tradicijos ir jų poros laikydavosi. Kai kuriems net nekildavo minčių, kad vyro ir žmonos vestuvinis žiedas gali skirtis. Rašytos taisyklės nėra, tai tik mados reikalas. Kadangi su laiku keičiasi mada, keičiasi ir žmonių požiūris į tam tikrus dalykus. Ne išimtis yra ir vestuviniai žiedai.

Su kiekviena diena, vis populiarėjantis pasirinkimas, kuomet vyro ir moters žiedas skiriasi. Šiai dienai galime pamatyti daug porų su skirtingais vestuviniais žiedais ir kartais net sudvejoti nežinant šeimyninio statuso, ar tai tikrai vestuvinis žiedas, kadangi ne visi jie panašūs į standartinį vestuvinį žiedą, kuris po truputį jau blėsta. Kai kurie žmonės netgi nusprendžia įsigyti vestuvių žiedą , kuris neatitinka jų sužadėtuvių žiedo. Kalbant apie tai, jūsų papuošalų pasirinkimas turėtų atspindėti jums labiausiai patinkantį stilių. Užuot pakenkę savo skoniui, jums ir jūsų partneriui siūloma įsigyti žiedus, kuriuos jums patiks nešioti. Taip pat svarbus ir susikalbėjimas tarp poros ir bendrų išvadų priėjimas. Kiekvienas turi atsižvelgti į savo poros norus, o jie gali būti įvairūs.

Taigi, ar turėtų sutapti jūsų vestuviniai žiedai? Pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų. Jei norite laikytis tradicijų, tinkamų vestuvių žiedų gavimas būtų puikus būdas simbolizuoti jūsų sąjungą. Tačiau skirtingų žiedų modelių įsigijimas neatims jų sentimentalios vertės. Nesvarbu, ar turite skirtingų stiliaus žiedų ar ne, ar tiesiog norite skirtingų žiedų, nesuderintos stilistikos yra puikus pasirinkimas bet kuriai porai. Svarbiausia, kad jūs abu mylite turimą žiedą – galų gale jį nešiosite visą likusį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.