Home > Sveikata > Meditacijos programėlės – geriausias vaistas nuo streso

Meditacijos programėlės – geriausias vaistas nuo streso

Meditacijos programėlės tapo vienu iš paprasčiausių ir prieinamiausių būdų palaikyti sąmoningumo režimą. Nesvarbu, ar pirmenybę teikiate vadovaujamai meditacijai, giliems kvėpavimo pratimams, dėmesingo įsisąmoninimo pratimams, ar raminančioms miego istorijoms, sąmoninga ir gydanti meditacija gali būti didžiulė papildoma nauda jūsų kasdieniam sveikatingumo režimui. Peržvelkite https://www.manoit.lt/category/appsai-mobilios-aplikacijos/, kad tuo įsitikintumėte.

Tyrimai rodo, kad meditacijos pratimų nauda gali būti didžiulė: sumažėja streso lygis, depresija, nerimas ir nemiga. Nepamirškite ir fizinės naudos: sąmoninga meditacija ir gilus kvėpavimas gali sumažinti kraujospūdį ir pagerinti širdies ritmo kintamumą – rodiklį, kuris parodo, kaip gerai susidorojate su stresu.

Deja daugeliui žmonių sunku rasti laiko ar jėgų reguliariai praktikuoti meditaciją, ir nors kai kuriems žmonėms meditacijos programų ir vadovaujamų sesijų lankymas asmeniškai meditacijos studijoje yra puiki galimybė, kitiems tai gali būti nepraktiškas būdas nuosekliai medituoti.

Tad pateikiame kelias meditacijos programėlių parinktis, padėsiančias pagerinti sąmoningumo praktiką ir atpalaiduoti protą ypač meditaciją pradedantiesiems.

  • Headspace

Yra viena geriausiai žinomų meditacijos programėlių dėl lengvai suprantamų vaizdų, aiškių paaiškinimų ir sudaromų meditacijos planų. Be nuostabiai patrauklių animacijų, ši programėlė yra vienas prieinamiausių ir lengviausiai pritaikomų meditacijos priemonių rinkinių.

  • Calm

Meditacija nusiraminimui, naudodami didžiulį meditacijos ir sąmoningumo turinio centrą. Calm siūlo nuo 3 iki 25 minučių trukmės meditacijos seansus su vadovu, raminančius muzikos kūrinius ir specialiai vaikams skirtus pratimus, todėl Calm suteikia naudotojams visas priemones, kurių jiems reikia norint pradėti kelionę sąmoningumo link. Programėlėje esanti nuotaikos tikrinimo funkcija suteikia galimybę apmąstyti kasdienius jausmus ir iš naujo sutelkti dėmesį į būsimą dieną.

  • Stop, Breathe & Think

Tai meditacijos programėlė, kuri skatina jus trumpam sustoti, pasitikrinti, kaip jaučiatės, ir tyrinėti sąmoningumą. Todėl jei anksčiau sunkiai sekėsi įsitraukti į meditaciją, „Stop, Breathe & Think“ padės jums išlikti teisingame kelyje.

  • Ten Percent Happier

Programėlėje „Ten Percent Happier“, kuri yra unikali tuo, kad joje meditacija suprantama kaip paprastas dalykas, yra daugiau kaip 500 vedamų meditacijų, apimančių įvairias sritis – nuo tėvystės iki nerimo malšinimo.

Nesvarbu, ar ieškote įkvėpimo, ar labiau struktūrizuotų pratimų, ar tiesiog norite pasinerti į istoriją, šios meditacijos programėlės tikslas paprastas: padėti jos naudotojams kasdien būti šiek tiek laimingesniems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.