Home > Sveikata > Kokio gamintojo dviratį rinktis?

Kokio gamintojo dviratį rinktis?

cube, dviraciai

Jie nusprendėte įsigyti dviratį, tuomet reiktų tinkami pasiruošti ir pasidomėti ko reikia norint važiuoti komfortiškai ir saugiai. Visų pirma reiktų pagalvoti kokiam tikslui jums reikia dviračio, kur planuojate juo važinėti ar jums svarbu, kad jis būtų greitas. Šie tiksliniai klausimai padės lengviau apsispręsti kokio tipo dviratis būtų jums tinkamiausias.

Taigi, jei planuojate prasilėkti su vėjeliu ir esate greičio fanatas, tuomet rekomenduojama rinktis plento dviratį. Tiesa, tokio tipo dviratis pareikalaus investicijų, nes yra gana brangus, tačiau galima rasti puikių akcijų pasiūlymų arba pirkti padėvėtą.

Jei mėgstate keliauti į užmiestį ar kaimą ir gamtą, tuomet verta pasidomėti dviračiu, turinčiu daugiau pavarų arba kalnų dviratį. Svarbu, kad dviratis turėtų gerą amortizaciją, nes taip bus lengviau važiuoti bekele ar kaimo keliukais.

Mėgstantiems ilgas distancijas ir keliones, tikrai pravers turistinis dviratis, prie kurio lengvai priderinsite įvairius priedus, būtinus kelionei, pvz. bagažo krepšius.

Jei sunku apsispręsti, tuomet galima rinktis hibridinį variantą, kuris bus universalus ir su juo galėsite važinėti kur tik panorėjęs. O kad, būtų aiškiau, tai dviračiais prekiaujantys profesionalai siūlo trumpą atmintinę apie svarbiausius dviračių tipus:

  • • Plentinis dviratis, jis pasižymi lengvumu ir yra skirtas daugiau važinėti gera kelio danga, pageidautina – asfaltas;
  • • Kalnų dviratis, skirtas važinėti bekele ar kalnuotais keliukais. Jų padangos yra platesnės nei kitų tipų dviračių;
  • • Kroso dviratis arba hibridinis yra tarpinis variantas tarp miesto, kalnų ir plentinio dviračio;
  • • Miesto dviratis, skirtas važiuoti kieta danga, pilnai sukomplektuotas, lengvai reguliuojamas ir dažniausiai didesnio svorio.

 

Kalbant apie dviračių gamintojus, tai daugelis pamėgo Vokietijos gamintojo CUBE dviračius, kurie yra ilgaamžiai ir patvarūs, pagaminti iš kokybiškų metalo lydinių. Šios firmos dviračius itin vertina tiek profesionalūs dviratininkai, tiek mėgėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.