Home > Mamai ir vaikui > Minimalizmas spintoje. Pavasarinis pertvarkymas.

Minimalizmas spintoje. Pavasarinis pertvarkymas.

drabuziai internetu

Atidarius spintą ji atrodo pilna, tačiau nėra ką rengtis? Kaip susitvarkyti spintą taip, kad kiekvienas rytas ar vakaras būtų paprastesnis?
Jeigu jums tai pat kyla tokie klausimai, puiku, skaitykite toliau, galbūt pasinaudosite patikrintais patarimais kaip susitvarkyti spintą ir atsinaujinti jos turinį neskiriant tam labai daug laiko ir finansų.

Pavasaris – spintos tvarkymo metas. Argi nebūtų smagu atsidarius spintą, ilgai nesukant galvos imti rūbus iš jos ir žinoti, kad tai būtent tai ko jums reikia. Nuo ko pradėti ir kokių veiksmų imtis norint išpildyti šią svajonę?

Pirmiausiai, įsivaizduokite, kad jūsų spinta yra rūbų parduotuvė. Atidarius ją paklauskite savęs ką tikrai pirktumėte, o ko net nenukabintumėte nuo kabyklos. Tikriausiai būtent tie rūbai kelia abejonių ir verti svarstymo.

Spintoje vietos neužimti turėtų rūbai:

 

• Kurių nenešiojate jau kelis metus ir nežinote kodėl jie išvis yra jūsų spintoje. Šie rūbai nekelia jums nei džiaugsmo nei sentimentų. Jeigu išmetame tokius daiktus, juos greitai pamirštame, kad išvis turėjome.

• Netinkamo dydžio rūbai. Kiekviena esame pagalvojusi: „ O gal kada nors dar tiks? „. Vertėtų susimąstyti ar tada kada jums galbūt tiks, dar juos norėsite nešioti. Jeigu tokius rūbus gaila išmesti, galite atiduoti draugei, sesei ar mamai.

• Su defektais. Jeigu defektai labai akivaizdūs ir sunkiai sutvarkomi, tai kam tą rūbą laikyti savo tvarkingoje spintoje. Žinoma, suprantu, kad dažnai pagalvojame, jog gaila išmesti palaidinę dėl iširusios siūlės ar nedideles dėmės. Tokiu atveju pasidėkite šią krūvelę rūbų matomoje vietoje, paskirkite vieną vakarą ir susitaisykite juos, prikelkite naujam gyvenimui.

Turime atsisveikinti su senais, netinkamais ar nusibodusiais rūbais. Padėkokime už atitarnautą laiką ir atsisveikinkime. Jeigu labai gaila išmesti – paaukokite, tokiu atveju jausitės dar geriau.

Minimalizmas spintoje tai nereiškia, kad jūsų spintoje turi būti tik minimalistiniai, paprastų, lygių formų rūbai, tai reiškia, jog spintoje turi būti tik nešiojami, universalūs, tarpusavyje derantys ir kokybiški rūbai. Visos esame girdėję posakį : „Mažiau yra geriau“ . Tai geriausias tvarkingos spintos apibūdinimas.

Po atsisveikinimo su senais laukia naujų rūbų paieška:

 

1. Ko trūksta. Dabar laikas peržiūrėti dar kartą ir apgalvoti ko jūsų spintoje jums trūksta. Galbūt tai paprasti universalūs kasdieniniai rūbai, o gal – proginė suknelė? Galima, net pasidaryti sąrašą, kad žinotumėte ko konkrečiai ieškoti.

2. Prisiminkite ko visa laiką norėjote, bet niekada neįsigijote. Ar tai raudona suknelė, ar paprasto kirpimo sijonas, internetinėje rūbų parduotuvėje rasite platų asortimentą, patogiai ir greitai rasite ko ieškote.

3. Kiekviena pažįstame savo figūrą ir žinome, kas mums labiausiai tinka. Būtent tokių rūbų ir ieškokime. Internete galima rasti labai daug patarimų, kaip išsirinkti rūbus pagal figūrą. Jau tikriausiai žinote, kokius rūbus nešioti, kokių ne. Tai ir rinkitės rūbus, kuriuos žinote, kad nešiosite ne vieną ir ne du kartus, su juo jausitės visada gerai.

4. Įvairus asortimentas – kiekviena žinome, ką mėgstame ir kaip minėjau anksčiau, tokie variantai yra saugiausi. Tačiau laikui bėgant tai gali pasidaryti nuobodu. Pabandykite nusipirkti suknelę ar marškinius, kurie jums gražu, bet manėte, kad ne jums. Gal tai pagyvins jūsų spintą ir paįvairins asortimentą.

5. Biudžetas – sunkiausias dalykas apsipirkinėjant yra nuspręsti kada gana. Reikia šiokio tokio plano. Apsipirkdama internetu užsibrėžkite biudžetą, kurį galite išleisti. Tokiu atveju labai gerai apgalvosite kiekvieną pirkinį. Apgalvosite ar jis jums tikrai reikalingas.

Kodėl pirkti internetu darosi vis populiariau?

Tai pats patogiausias būdas. Jūs galite bet kuriuo paros metu prisėsti prie internetinės rūbų parduotuvės ir susirasti tai ko ieškote. Platus drabužių internetu asortimentas, nedidelės kainos gali tikrai jus pradžiuginti, rasite visko, ko ieškote, visada pamatysite nuotraukas ant kūno ir įsivaizduosite kaip tai gali tikti jums. Prie aprašymo rasite sudėties ir matmenų lenteles. Dedant prekę į pirkinių krepšelį, atidžiai peržiūrėkite ar gerą dydį pasirinkote.

Viskam reikia laiko, tačiau kuo greičiau pradėsite tuo greičiau galėsite džiaugtis savo spinta ir jos turiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.