Home > Grožis > Ar madinga dovanoti sužadėtuvių žiedą su briliantu?

Ar madinga dovanoti sužadėtuvių žiedą su briliantu?

Tikriausiai kiekviena moteris gyvenime svajoja patirti tą išskirtinį pasipiršimo momentą. O kai kurioms tai lemta patirti ir ne vieną kartą. Tačiau tas žavesys bet kuriuo atveju dažniausiai būna unikalus ir neužmirštamas. Pagal apklausas, didžioji dalis moterų savo vizijoje regi nuostabaus grožio minimalistinį žiedelį su jame spindinčiu deimantu ar kitu brangakmeniu. Ir tai nėra atsitiktinumas, būtent tokių žiedelių šiai progai nuperkama daugiausiai.

Sužadėtuvių žiedas su briliantu visais laikais buvo ir šiandien yra laikoma klasika, turinčia išliekamąją vertę. Ir ne paslaptis, kad kiekviena tikrai svajoja tokiu papuošalu padabinti ir savo bevardį pirštą. O šiandien toks aksesuaras nėra tik progai pasipuošti, bet dėvimas jis kasdien ir visur. Todėl apie madą čia nėra jokios kalbos!

Nėra ir madingų ar nebemadingų briliantų. Visi jie yra vertingi ir laikui nepavaldūs, tiesa, kokį išsirinkti, priklausys tik nuo finansinių kiekvieno galimybių. Tarkime, deimantas ar briliantas – tai pats brangiausias ir tuo pačiu pats kiečiausias brangakmenis. O jo kaina priklauso nuo keleto dalykų: svorio, matuojamo karatais, akmens skaidrumo, jo briaunų skaičiaus bei spalvos. Na, žinoma, yra dar ir kiti dalykai, bet pagrindiniai yra šie.

Kalbant apie briliantus, dar vienas neretai užduodamas klausimas – kuo skiriasi deimantas nuo brilianto? Galima sakyti, kad niekuo, nes medžiaga iš tiesų yra ta pati. Tiesa, briliantu laikomas tik toks deimantas, kuris turi ne mažiau kaip 57 briaunas (plokštumas). Ir šis blizgutis savo kaina kitus deimantus įprastai lenkia daugiau nei trečdaliu.

Verta žinoti ir tai, kad kainą įtakoja ne vien briaunavimas bei svoris, tačiau ir akmens skaidrumas bei spalva. Įdomu tai, kad mūsų rinkoje sužadėtuvių žieduose dažniausiai galima sutikti ~0,20 ct deimantus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.