Home > Grožis > Kaip išsibalinti dantis namų sąlygomis?

Kaip išsibalinti dantis namų sąlygomis?

Šypsena išreiškia jūsų emocijas. Tačiau jei jūsų dantys yra geltoni, dėmėti ar su pakitusi spalva, galite būti sąmoningi, kad savo šypseną skleidžiate pasauliui. Pageltę dantys, tai daugumos problema, kurios norėtų atsikratyti. Tačiau apslankymai specialiose klinikose, gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų. Ar galima išsibalinti dantis namų sąlygomis?

Ar galite balinti dantis namuose? Taip, yra keletas būdų, kurie gali padaryti jūsų dantis baltesnius. Tačiau specialistai mus įspėja ir perspėja, kad kai kurie gydymo būdai turi šalutinį poveikį. Dauguma padarinių yra laikini, nes galite patirti jautrumą arba dantenų sudirginimą. Be to, svarbu suprasti, kokių dėmių galite turėti. Dauguma namuose naudojamų produktų pašalina išorines dėmes – spalvos pakitimus jūsų dantų išorėje. Tokio tipo dėmes sukelia raudonasis vynas, arbata, kava ir rūkymas. Vidinės dėmės atsiranda dėl paties danties spalvos pakitimo – emalio arba dentino. Kartais taip gali nutikti dėl genetinių sutrikimų ar vaistų, kuriuos vartojote vaikystėje. Amžius taip pat turi daug įtakos.

Jei norite balinti dantis namuose, čia yra keletas populiarių gydymo namuose būdų. Vandenilio peroksidas, kaip dantų balinimo priemonė. Dantų balinimui gali būti naudojamas vandenilio peroksidas, kuris yra natūralus baliklis. Balinimas yra cheminis procesas, kurio metu oksidacinė cheminė medžiaga suskaido spalvą sukeliančias molekules ir pakeis arba pašalina šias jungtis. Galite pajusti dantų jautrumą ir dantenų uždegimą. Vandenilio peroksidą paprastai saugu naudoti, kai jo yra tokiuose produktuose kaip burnos skalavimo skystis ir dantų pasta, tačiau atkreipkite dėmesį į jo kiekį. Ieškokite kažko, kas būtų specialiai sukurta odontologiniam naudojimui, nes jūs turėsite labiau kontroliuojamą procentą. Kiti, modernesni būdai tai beyond dantų balinimas namuose, kuomet su labai paprastas dantų balinimo sistema, galite lengvai ir greitai pabalinti savo dantukus namuose.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.