Home > Saviugda > Ką reikia žinoti apie ilgalaikę automobilio nuomą?

Ką reikia žinoti apie ilgalaikę automobilio nuomą?

Vis labiau kylant ekonomikos ir pragyvenimo lygiui Lietuvoje populiarėja ilgalaikės automobilio nuomos paslauga. Šia paslauga vis labiau naudojasi ir vidutines pajamas uždirbantys žmonės, anksčiau ilgalaikė automobilių nuoma buvo priimtina tik dideles pajamas uždirbantiems žmonės.

Ši paslauga išpopuliarėja, kai seno automobilio remonto kainos pasiekė aukštumas, ir tapo finansiškai nebenaudinga remontuoti seno modelio automobilį, kurio remontui vis daugiau ir daugiau išleisdavo pinigų. Na, o suremontavus kartą, niekas negarantuodavo, kad po mėnesio kito, nereiks jo remontuoti dar kartą.

Naujo automobilio didžiausias privalumas yra tai, kad jo nereikia dažnai remontuoti, na o žinoma nuomojamo automobilio tuo labiau, nes iškilus šioms problemoms, už jas atsako paslaugos teikėjas, ir Jums netenka sukti galvos, nei dėl remonto, nei dėl pakaitinio automobilio kol jis bus remontuojamas.

Nuomos paslaugas teikianti įmonė pasirūpina visais privalomais civiliniais ir Kasko draudimais, įvykus eismo įvykiu, Jums ne teks jaudintis, dėl kompensacijos ar automobilio remonto, nes draudimo kompanija padengs visus susidariusius nuostolius.

Nuomos kaina tokia patraukli, kad galėčiau sulyginti su taksi paslaugomis, mėnesio automobilio nuomos kaina Jums gali atsieiti vos daugiau nei 10 darbo dienų kelionė į darbą ir iš jo su taksi paslauga teikiančia įmone. Taigi, žinoma, kad verčiau važinėti savo nuomojamu automobiliu, nei laukti ir jaustis nepatogiai dėl užtrukusio taksi vairuotojo.

Ilgalaikės nuomos automobilio sutartis galima sudaryti nuo 3 mėnesių iki 60 mėnesių laikotarpiu. Na, ir Jūs nesate niekam įsipareigojęs, pavažinėjęs vienos markės automobiliu, po trejų mėnesių galite pasirinkti vis kitą ir panašiai. Manau, kad jau paminėjome visus geriausios šio sprendimo privalumus, na o Jums dar kyla klausimų dėl šios ilgalaikės automobilio nuomos paslaugos?

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.