Home > Namai > Silikoninio kraiko privalumai jūsų katės dėžutei

Silikoninio kraiko privalumai jūsų katės dėžutei

Silikoninio kraiko privalumai jūsų katės dėžutei

Esminė naminių kačių kasdienio gyvenimo dalis yra kraiko naudojimas. Todėl katės šeimininkas susiduria su dilema, kokią kraiką pasirinkti savo augintiniui, kad, viena vertus, jis jam būtų geriausias, o iš kitos pusės, katė norėtų ja naudotis. Kraiko rūšių yra daug, ir viena iš jų yra- silikoninis kraikas. Tai labai populiari kraiko rūšis, kurią dažnai renkasi vartotojai, nes kaina pateisina kokybę.

Silikoninio kačių kraiko privalumai

  • Ne toksiškas

Silikoninis kraikas yra netoksiškas ir saugus katėms ir žmonėms. Tam tikromis formomis silicio dioksido dulkes įkvėpti gali būti pavojinga, tačiau silikoniniam kraikui naudojamas silikagelis buvo apdorotas siekiant pašalinti šią problemą

  • Ypatingai sugeriantis

Silikoninis kačių kraikas yra unikalus mineralinio kraiko tipas, sudarytas iš amorfinio silikagelio granulių, kurios žinomos dėl savo sugeriančios ir lengvos tekstūros. Silikagelis išsiskiria savo porėta struktūra, leidžiančia kiekvienai silikagelio dalelei vienu metu sugerti iki 40 % savo svorio skysčio. Jo įspūdinga sugeriamoji galia išlieka veiksminga ilgą laiką ir puikiai išdžiovina išmatas,.

  • Kontroliuoja kvapus

Dėl neįtikėtino sugeriamumo silikoninis kačių kraikas gali puikiai kontroliuoti kvapą. Jo silikagelio dalelės sugeria skystas atliekas ir leidžia vandeniui išgaruoti, o kvapą turinčios dalelės saugiai sulaiko mikroskopines poras.

  • Lengva priežiūra

Silikoninis kačių kraikas yra geras sprendimas kačių augintojams, norintiems sumažinti savo kasdienį darbo krūvį. Atėjus laikui pakeisti kačiuko kraiko dėžutę, silikoninis kraikas, laimei, nepalieka jokių susikaupusių gumulėlių. Be to, šio kraiko smulkūs grūdeliai ir nesulipanti formulė sklandžiai veikia su automatinėmis kraiko dėžėmis – tai dar vienas būdas supaprastinti jūsų kraiko dėžutes priežiūrą

Jei šiuo metu nenaudojate silikoninio kačių kraiko, perėjimas gali įvykti taip pat, kaip ir įvedant naują maistą savo augintiniui: palaipsniui. Galite pridėti silikoninio kraiko į jų kraiką arba tiesiog pridėti naują dėžutę šalia senosios. Kai jūsų katė susipažins su nauju kraiku, galėsite visiškai pereiti prie šio švaraus ir saugaus pasirinkimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.