Home > Namai > Kriterijai, kurie padės išsirinkti tinkamus fejerverkus

Kriterijai, kurie padės išsirinkti tinkamus fejerverkus

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti perkant ir naudojant fejerverkus.  Kad sužinotumėte, kokius fejerverkus galite leisti savo sode ar kitoje vietoje, turite žinoti didžiausią atstumą, kurį galite nustatyti tarp fejerverkų paleidimo vietos ir visų stebinčių žmonių. Pradėkite pasirinkdami vietą sode ar kieme, kuri yra toli nuo namo. Taip pat turite patikrinti, ar šalia nėra stovinčių medžių ar kitų pastatų, kurie galėtų patekti į jūsų fejerverkų šaudymo liniją.

Fejerverkų pasirinkimas

Pirkite juos iš patikimų tiekėjų, įsitikinkite, kad fejerverkai atitinka naujausius  saugumo reikalavimus. Pirkdami internetu ieškokite įmonių, kurios siūlo naudingų patarimų, kokios kategorijos fejerverkus pirkti jūsų vietai, kurioje leisite juos. Jei pardavėjas nenurodo fejerverkų kategorijų, suraskite tą, kuris tai daro. Būkite atsargūs pirkdami internetinėse prekyvietėse. Venkite pirkti fejerverkų nurodytų įrašuose iš savo socialinės erdvės. Žinokite, kad fejerverkai yra suskirstyti į skirtingas fejerverkų kategorijas. Pirmos kategorijos fejerverkai yra patys mažiausi ir mažiausiai galingi. Tai fejerverkai, kuriuos galite laikyti rankoje ar net naudoti patalpose, jei taip parašyta ant pakuotės.  Antra kategorijos fejerverkai yra tie, kurių minimalus saugus žiūrėjimo atstumas yra iki 15 metrų. Visi pirotechnikos produktai turi galiojimo laiką, tad tai dar vienas svarbus aspektas, į kurį turite atkreipti dėmesį prieš juos perkant, tai yra jų galiojimo laikas.

Jei perkate fejerverkus, kuriuos leisite savo šventės metu, savo nuosavybėje, jums nereikia licencijos ar draudimo. Galbūt jums patinka fejerverkai, bet ar jūsų kaimynai nesupyks? Jei ketinate švęsti jums svarbia proga ir leisti fejerverkus, įprasta pranešti kaimynams, kada tai vyksta ir kiek laiko tai vyksta. Įsitikinkite, kad jūsų fejerverkai yra toli nuo jūsų ir kaimynų nuosavybės ir kad karštos nuolaužos nepateks ant degios nuosavybės, pavyzdžiui, sodo namelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.