Home > Grožis > Grožio procedūrų higienos reikalavimai

Grožio procedūrų higienos reikalavimai

Šiais laikais daugelis iš mūsų reguliariai rūpinasi savo išvaizda ir stengiasi, kad ji būtų nepriekaištinga. Grožio salonai – tai vieta, kur galite pasinaudoti daugybe procedūrų, skirtų mūsų estetikai ir savijautai pagerinti. Dėl nepakartojamo populiarumo vis daugiau žmonių nusprendžia atidaryti savo verslą ir vadovauti grožio salonui. Tačiau reikia atminti, kad tokių patalpų savininkas turėtų laikytis grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimų. Grožio salonai turi būti saugi ir tinkama vieta teikti higienos ir grožio paslaugas, daugiau panašių straipsnių rasite: http://www.manoerotika.lt/category/higienos-priemones/.

Higienos reikalavimai grožio salonams

Atskirtos zonos. Grožio salonas yra vieta, kur turėtų būti aiškiai pažymėtas skirstymas į zonas – tai reiškia, kad praktiškai kiekviena veikla, vykdoma tam tikroje vietoje, reikalauja atskiros erdvės ir vietos. Salone turi būti atskira erdvė: registratūrai, laukiamajam, vieta: grožio procedūroms atlikti, pavalgyti (virtuvės patalpoms), susidėti drabužius, įrankius ir įrangą, taip pat turėtų būti poilsio kambarys ir vonios kambarys tiek darbuotojams, tiek klientams.

Vėdinimas ir oro kondicionavimas. Kiekviename grožio salone turi būti įrengta efektyvi ir švari ventiliacija. Taip pat turi būti laikomasi privalomų sistemos patikrinimų.

Švara ir sanitarinių bei higienos taisyklių laikymasis. Darbas bet kuriame grožio salone turėtų būti pagrįstas reguliariu įrangos ir visų patalpų valymu ir dezinfekcija. Kiekviena patalpa turi būti nepriekaištingai švari ir higieniška. Be to, kiekvienas darbuotojas turi būti apmokytas higienos ir dezinfekcijos procedūrų ir griežtai jų laikytis.

Patvirtinimas ir sertifikatai. Be elementarių higienos darbų, turite užtikrinti, kad jūsų grožio salonas būtų tinkamai įrengtas. Tai reiškia, kad visa joje esanti įranga ir prietaisai turi turėti atitinkamus patvirtinimus ir kokybės sertifikatus, garantuojančius naudojimo efektyvumą ir saugumą.

Kiekvienas, nusprendęs atidaryti savo grožio saloną, būtinai užduos sau klausimą: kaip sutvarkyti biurą, kad jis būtų funkcionalus, atitiktų sanitarinius ir epidemiologinius reikalavimus, o taip pat džiugintų akį skoningu dizainu?

Kokias asmenines apsaugos priemones reikia naudoti?

Grožio salono specialistai privalo dėvėti apsauginius drabužius, Norint saugiai atlikti procedūras grožio salone, taip pat reikia mūvėti vienkartines pirštines, o kai kurioms procedūroms atlikti reikia ir vienkartinių kaukių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.