Home > Namai > Fetišas ir BDSM miegamajame, nuo ko pradėti?

Fetišas ir BDSM miegamajame, nuo ko pradėti?

Kiekvienas turi savo komforto zoną. O kalbant apie BDSM, kai kurie mano, kad tai baugina, šiurkštu ir galbūt net nemalonu. Kita vertus, yra žmonių, kuriems viskas atrodo visiškai intriguojančiai ar net nepaprastai jaudinančiai. Norint atlikti šį intriguojantį žaidimą, vienas partneris turės prisiimti dominuojančio, o kitas – nuolankaus vaidmenį. Tačiau tuo pat metu pora gali susitapatinti su „perjungimu“, tokiu atveju jiems vienodai patinka būti dominuojančiais ir nuolankiais, taigi pakaitomis.

Visų pirma, iš anksto pasikalbėti su partneriu būtų labai naudinga, nes tuomet galėsite aptarti savo individualius vaidmenis, interesus, ribas ir visa kita, kas, jūsų manymu, yra svarbu. Kai kuriems žmonėms reikia šiek tiek eksperimentuoti, kad nuspręstų, ar jie labiau dominuoja, ar yra nuolankūs. Kai jūsų vaidmenys bus nustatyti, galite pradėti žaisti su keliomis veiklomis.

Keista, bet jūs galbūt jau įtraukėte keletą BDSM aspektų į savo miegamąjį net nežinodami! Taip gali nutikti, kai vienas partneris prismaugia kitą, įkanda ar subraižo odą, arba traukia savo partnerio plaukus. Tai taip pat gali apimti vaidmenų žaidimą, kai vienas asmuo yra autoritetingasis už kitą (pvz., mokytojas ir mokinys).

Šios smagios BDSM veiklos yra švelnus eksperimentavimo būdas ir leis jums patekti į žavų dominavimo ir paklusnumo pasaulį. Patyrusiems yra tiek daug naujų dalykų, kuriuos galite įtraukti į savo žaidimo laiką. Apsvarstykite pasipriešinimo žaidimą, kai vienas partneris „priešina“ kito partnerio seksualinį pasirodymą. Tai gali nueiti iki tol, kol dominuojantis partneris apsimeta, kad verčia paklusnų partnerį mylėtis. Tyrimai rodo, kad maždaug 33–66 procentai moterų svajojo apie tai, kad bus priverstos mylėtis. Fetišas ir BDSM miegamajame gali paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą, tad nebijokite eksperimentuoti ir pradėti nuo mažu vaidmenų ir pojūčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.