Home > Mamai ir vaikui > Aktyvus laisvalaikis vasarą

Aktyvus laisvalaikis vasarą

lauko treniruokliai, aktyvus laisvalaikis

Atėjus vasarai daugelis negali atsidžiaugti puikiais orais ir planuoja įvairias pramogas. Kai lauke kaitriai šviečia saulė, tai visi vandens telkiniai sulaukia gausaus būrio poilsiautojų, ištroškusių vėsos ir atgaivos. Tuo pasinaudoja sumanūs verslininkai, siūlantys įvairias vandens sporto pramogas: vandenlentes, kanojas, vandens slides, jėgos aitvarus, banglentes, buriavimą. Tai pakankamai ekstremalu, todėl reiktų fizinės ištvermės, mokėjimo plaukti ir gebėjimo išlaikyti pusiausvyrą.

Jei norite paruošti savo kūną tokiems vasaros iššūkiams, tikrai pravers lauko treniruokliai, kurių pagalba sustiprinsite savo kūną, pakelsite raumenų tonusą, pagerinsite kraujotaką ir bendrą savijautą. Sportuodami gryname ore, gausite natūralaus vitamino D, kuris labai reikalingas mūsų kaulams, o vyresnio amžiaus žmonėms jo reikia dėl rizikos susirgti osteoporoze, sumažinimo. Jei šio vitamino trūksta organizmui, tuomet sutrinka kalcio balansas kauluose ir jie pasidaro trapūs. Taip padidėja įvairių traumų ir kaulų lūžių tikimybė.

Galima rinktis pačius įvairiausius treniruoklius, padedančius treniruoti įvairias raumenų grupes. Pavyzdžiui, galite atlikti įvairius pratimus kojų raumenų stiprinimui, pilvo presui, nugaros raumenims, rankų raumenų formavimui.

Internete apstu pačių įvairiausių sporto programų ar vaizdo treniruočių. Tai pilnai galima įvairiose miesto erdvėse esančius lauko treniruoklius išnaudoti asmeninėms treniruotėms.

Be to, sportuojant, išsiskiria laimės hormonas – seratoninas, kuris pakelia nuotaiką, todėl po treniruotės būsite pozityviai nusiteikęs ir lengvai įveiksite visas kliūtis. Taip pat sustiprinsite ir savo imuninę sistemą, suaktyvinsite kraujo tekėjimą ir kvėpavimo sistemą ir taip savo smegenis pamaitinsite deguonimi.

Naudotis lauko treniruokliais yra itin paprasta, bet kurio amžiaus ar fizinio pasiruošimo žmonėms, nes prie kiekvieno iš jų yra nurodyta informacija apie tai, kokiems pratimams atlikti vienas ar kitas treniruoklis yra skirtas.

Praleiskite vasarą smagiai judėdami ir būdami aktyviais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.