Kuvings sulčiaspaudės yra vienos iš populiariausių pasirinkimų. Sulčių spaudimas šiais laikais tapo viena karščiausių sveikatos rinkos tendencijų ir yra didelė tikimybė, kad ketinate įsigyti savo sulčiaspaudę. Nuspręsti, kad norite spausti sultis, jau yra puikus pirmasis žingsnis. Bet dabar jums tikriausiai belieka susimąstyti, kokia yra geriausia sulčiaspaudės rūšis. Rinkoje jų yra labai daug ir jie visi turi skirtingas savybes. Taigi, kuris iš jų jums tinka? Prieš pirkdami sulčiaspaudę, norėsite užduoti sau keletą klausimų.
Kiek laiko esate pasirengęs skirti sulčių spaudimui? Ar jūsų sultys bus greitas sveikas užkandis ar sveikatingumo ritualas, į kurį norite įdėti pastangų? Ar jums svarbu iš vaisių ir daržovių išspausti daugiausiai sulčių ir gauti didžiausią maistinių medžiagų kiekį? O gal patogumas nugali viską? Apsvarstę savo atsakymą į kiekvieną klausimą, skaitykite toliau (arba žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą), kad sužinotumėte, kuri sulčiaspaudė geriausiai atitinka jūsų poreikius. Yra keturių skirtingų tipų sulčiaspaudės: išcentrinė sulčiaspaudė, kramtomoji sulčiaspaudė, dviejų pavarų sulčiaspaudė ir sulčių spaudyklė. Toliau slinkite, kad pamatytumėte kiekvieno tipo sulčiaspaudės privalumus ir trūkumus.
Išcentrinė sulčiaspaudė, dar žinoma kaip greitoji sulčiaspaudė, yra populiariausia namų sulčiaspaudės rūšis. Didžiausias pardavimo taškas yra tai, kad jie yra pigios sulčiaspaudės. Taigi, kaip veikia ši sulčiaspaudė? Vaisiai ir daržovės patenka per tiekimo vamzdelį ir tiesiogiai liečiasi su peiliuku, kuris susmulkina juos 6 000–14 000 aps./min. greičiu. Išcentrine besisukančio krepšelio jėga sultys išmeta į šonus ir per aštrų tinklelį įstumiamas į ąsotį ar stiklinę. Sultys, pagamintos iš išcentrinės sulčiaspaudės, linkusios greitai atsiskirti ir jose yra iki 30 % kietųjų medžiagų, įskaitant odeles, sėklas ir stiebus.