Home > Namai > Pledai vaikams – kaip išsirinkti?

Pledai vaikams – kaip išsirinkti?

Kiekvieni tėvai savo vaikui perka tai kas geriausią. Šiandien gausu įvairių prekių, todėl tikrai nesunku rasti tikrai kokybišką, praktišką pledą, kuris būtų saugus patvarus naudoti vaikams. Kokybiškai parinktas vaikiškas pledas, gali sukurti vaikui komfortą ir jaukumą.

Pledas yra tiesiog nepakeičiamas kasdieniame gyvenime.
• Juo galima uždengti kūdikį lovelėje arba vežimėlyje;.
• Galima naudoti kaip lovatiesę;
• Puikiai atlieka šilto kilimo vaidmenį, kai vaikas žaidžia ant grindų;
• Juo galite uždengti kūdikį, jei jis užmigo automobilio kėdutėje;
• Puikus pasirinkimas pasiimti į gamtą.

Užklotas vaikui yra tiesiog nepakeičiamas daiktas, svarbiausia žinoti, kaip jį teisingai pasirinkti.

Renkantis vaikišką antklodę reiktų vadovautis šiais parametrais:
• Dydis;
• Medžiaga;
• Dizainas ir dekoravimas.

Manoma, kad kūdikiams patartina rinkti gaminius iš natūralių medžiagų, tai gali būti vilnoniai, medvilniniai ar lininiai pledai.

Medvilniniai pledai laikomi idealiausi vasarai. Jie yra gana ploni ir lengvi, puikiai sugeria drėgmę ir leidžia kūdikio odai kvėpuoti. Tuo pačiu metu medvilnės gaminiai yra nepaprastai šilti. Minkšti daiktai gaminami mezgant iš medvilninių verpalų. Jie gerai praleidžia orą, sugeria drėgmę, nesukelia alergijos, nesielektrina ir yra higieniški.

Vilnoniai kūdikių pledai yra labai ryškūs ir gražūs, o vilnoniai siūlai šildo net ir šaltomis žiemos dienomis. Paprastai jie gaminami iš kupranugarių arba avių vilnos, žinomi dėl savo gydomųjų savybių.

Vaikų termoreguliacija toli gražu nėra tobula, ji formuojasi vaikui augant. Linas padeda organizmo termoreguliacijai ir leidžia odai kvėpuoti. Pluoštų struktūra leidžia audiniui sugerti drėgmę nuo kūno. Taigi, linas, pašalindamas drėgmės perteklių, reguliuoja kūdikio kūno temperatūrą.

Vaikiškas pledas gali būti puikus dizaino papildymas jūsų vaiko miegamojo interjerui. Be to, galite pasirinkti būtent jo skonį ir nuotaiką atitinkantį produktą. Šiandien yra daugybė stilistinių dizainų vaikams skirtų pledų, pavyzdžiui, antklodė, imituojanti mielą gyvūną ar jūrinį stilių, minkšti, ryškių spalvų kilpiniai gaminiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.